Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öröm kifejezése vagy...

Az öröm kifejezése vagy inkább egy kinevetés, ha valaki egy írásban folytatott csevegés során úgy köszön meg valamit, hogy "Kösznöm! :D", tehát a végére egy nevetős arcocskát tesz?

Figyelt kérdés

pl


Juli: Boldog születésnapot!

Sári: Köszi! :D


Juli: Hallottam, hogy felvettek az egyetemre ahova én is járok. Ha kell bármilyen segítség, szólj!

Sári: Köszi! :D


Juli: A teremben felejtetted a füzetedet. Elhoztam, holnap beviszem neked.

Sári: Köszönöm! :D


máj. 26. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Öröm kifejezése. Semmi esetre sem kinevetés. Mégis mit, vagy kit nevetsz ki az általad leírt példákban?
máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

??

Attól félsz hogy valami lúzer csicskának tartanak azért, mert boldog szülinapot kívántál/gratuláltál valakinek..?


Ez csak azt jelzi, hogy az illető nem akart komolynak/ridegnek/flegmának tűnni...

máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zavaró, mert csak túlhájpol dolgokat vele.
máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Öröm kifejezése. Vigyorgást, szélest mosolyt is tud ez szimbolizálni.

Unokatesóm is mindig ezzel reagál, valahányszor neten köszöntöm fel, eddig még eszembe sem jutott ezt kinevetésként értelmezni.

máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, mert ez a smiley inkább ilyen cikis helyzetekre, szövegre reagálás és nem széles mosoly és itt kb mindenki annak titulálja...
máj. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!