Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak ha valaki...

Mi az oka annak ha valaki hülyének nèzi a másikat és hazudik sőt egyre nagyobb mondó hazug meséket talál ki annak ellenére,hogy pontosan ő is tudja,hogy a másik fél tudja az igazat?

Figyelt kérdés
Ráadásul meg is mondom neki,hogy csak azért hallgatom végig hogy nevessek egy jót és szórakozzak rajta.Az összes mesemondó hazugságaira van egy beszólásom.Szegényt már teljesen már porig aláztam,de még ennek ellenére is hazudik továbbra is.Mi az oka annak,ha valaki ennyire hazudik?Miért csinálja?

máj. 27. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Notórius hazudozó
máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de még hazudni sem....mert 2 mondtad után tudom,hogy akkora kamu,mint a ház.
máj. 27. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság eszkôz a szórakoztatáshoz. Szangvinikusok csinálják.
máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő ezt akkor azért csinálja,hogy szórakoztasson engem?
máj. 27. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Van nálunk is egy ilyen egyed. Feedélzeti problémát takar, mert az egyed azt gondolja, hogy ő egy szuper világban él.
máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es) Igen. De neki a szórakoztatás a célja?
máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!