Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak nekem furcsa, ellentmo...

Ez csak nekem furcsa, ellentmondásos?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki gyógytornászként dolgozik, és folyton panaszkodik, hogy mennyi elhízott páciense van, miért jutnak idáig, miért nem mozognak stb.

De a nő párja is kövér! Meg a nőnek elmondása szerint a nagydarab férfiak jönnek be.



máj. 27. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját párját nem látja a kövérnek. Mindenki csúnya, csak ők a szépek.
máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ellentmondásos.

De mit kell ezen agyalni? Az ő élete, az ő gondolkodása, az ő ellentmondása.

máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen ellentmondás van a magyaroknál. A nő a sajátját védi, másként kezeli, de ez megint egy általános jelenség, hogy "Mindenki rossz, de az én kutyám-, meg annak a kölyke szent, és képes vagyok a tűzbe is bemenni értük".

Az, hogy rengeteg az elhízott ember, meg az is, aki nem sportol, valóban igaz. Van olyan is, aki nem jól sportol, hiába is tesz valamit az egészségéért.


Ismertem egy embert, aki tai-chi-t, jógát oktatott: dohányzott. Amikor ezt az ellentmondást megkérdeztem tőle, elgondolkodott rajta, de nem változtatott semmit sem magán.


Szerintem nem lesz ez a társadalom már sosem rendben.

máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as, igazad van, én ismertem egy erősen elhízott, dohányzó természetgyógyász-masszőrt.

Megjegyzem: ismertem olyat is, aki saját hivatása élő reklámja lehetne: nagymama létére remek alakú, sportos nő volt.

máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az érzelmi elfogultság. Akiket szeretünk, fontosak számunkra, hajlamosak vagyunk jobb színben fenntüntetni, illetve szebbnek látni, mint mondjuk mások.
máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!