Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám azzal indolja, hogy...

Anyukám azzal indolja, hogy nem lehetek leszbikus, mert óvodás koromban össze akartam házasodni egyik (lány!) ovistársammal. Csak szerintem ellentmondásos ez?

Figyelt kérdés

De most komolyan. Én vagyok hülye, vagy ez tényleg csak mentegetőzés, hogy "az én lányom nem lehet leszbikus"?

Ti mit gondoltok?


(De egyébként azt mondja, hogy akkor is elfogad, ha az vagyok, csak szerinte nem vagyok az.

Számomra ez elég zavaros.)



2020. aug. 20. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogadja el, ez egyértelmű. Magának is próbálja mondvacsinált, logikátlan indokokkal megmagyarázni, hogy miért is nem.
2020. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Anyád is hülye, te meg mégnagyobb, hogy ezen pörögsz....
2020. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Anyukádat nyomasztja a kérdés, és így próbálja magától a nyomasztó érzést elhárítani. Megpróbálhatod megnyugtatni, ha akarod ("ne aggódj anyu, bármi is történik és bárkibe is szeretek bele, te mindig az anyukám maradsz").


Ha téged is nyomaszt, akkor próbáld meg elengedni, ha súlyos, nem megy, akkor pszichológus. Az ilyen szülői parák eléggé rá tudnak telepedni az emberre. Ez függetlenül attól, hogy a fiúkat vagy a lányokat szereted.

2020. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Bírom hogy a mai világban már mindenki leszbikus/meleg/transz/anyám tudja mi. Régen adtak volna nektek, végén már nem lesz egy heteró pár mert hogy ez a trendi.🤢
2020. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 charloo válasza:
100%

#4-es ez most hogy jön ide? Nem ez volt a kérdés xd


A kérdésre a válasz szerintem, ahogy már előttem is írták, anyukád inkább magát próbálja nyugtatni/meggyőzni ezzel mint téged. Ha szeret akkor csak idő kérdése és elfogadja a szexualitásod

2020. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

#4 A biszexeket kihagytad. 😁

Nyugi, heterok is több élvezethez jutnak.

2020. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ezek szerint Te leszbikus vagy? Akkor rossz kategóriába írtál.

Egyébként az a tény, hogy ovis korodban a lánypajtásoddal össze akartál házasodni, az a mostani felnőtt mivoltodra nem lehetett hatással. Az én leány kisunokám (7.) meg a babáit rakja a pólója alá, mondván: babát várok. Ezek szerint akkor ő már anyuka?

2020. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Egyébként az a tény, hogy ovis korodban a lánypajtásoddal össze akartál házasodni, az a mostani felnőtt mivoltodra nem lehetett hatással."

Nyilván, de anya ezt használja ellenérvnek. Érvnek se jó, de ellenérvnek logikátlan is.

2020. aug. 20. 17:14
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez is rossz kategória. Mostanában az alattomosan más kategóriába tevéssel megy a propaganda, szégyen.
2020. aug. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!