Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek most mit akar ez...

Szerintetek most mit akar ez a csaj tőlem, miért ilyen fura és ellentmondásos?

Figyelt kérdés
Elvileg már megbeszéltük egyszer az érzéseinket, ott az derült ki, hogy én többet érzek iránta, mint ő irántam. Úgyhogy azóta próbálom elfelejteni, nem foglalkozni úgy igazán vele, csak néha beszélni fb-n, mint fiú és lány barátok. Egész jól ment, míg legutóbbi irása valahogy olyan fura érzéseket indított el bennem. Találkozni akar velem, de én már elutasítottam párszor, egyrészt a nagy távolság, másrészt azért, hogy úgyis lejött már, hogy az ő érzései alapján ő nem érez úgy iránta, mint lány a fiú iránt, csak havernak tarthat a jelek szerint. De már sokadjára megint benyögte, hogy na menjek már le hozzá a hétvégén. Aztán tett egy utalást, ha lemegyek hozzá összebújhatnék vele, úgyis tudja, hogy erre vágyom. Elvileg már a csókba is benne lenne, de azért is fura, mert szűz és egyáltalán nem tűnik pasizós típusnak, sőt, szinte már apáca típusnak látszik, eléggé megvan egyedül is szerintem párkapcsolat nélkül is. Nem értem minek ragaszkodik akkor annyira ahhoz, hogy menjek le hozzá és legyünk kettesben. Már arra is célzott, hogy érdekes lenne együtt aludni például. Én már annyira nem értem most mit akar tőlem vagy most ez mi?

2014. máj. 26. 21:41
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ez abszolút nembaj hogy még szűz :D

Kérdezd meg hogy hirtelen mi ez a nagy változás?

és hogy miért szórakozik veled...

Mondja meg hogy mit akar és ha télleg szeret akk menj le hozzá és hát sok sikert ;)

2014. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!