Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fedett buszmegállóban illik...

Fedett buszmegállóban illik dohányozni?

Figyelt kérdés

Ma szakadó esőben elég sokan beálltunk a fedett buszmegállóba. Fél órán belül egy nő kétszer is rágyújtott ott az emberek között. Többen ránéztek, de senki nem szólt rá.

Én se bírom a füst szagát, de muszáj voltam eltűrni, mert zuhogott az eső.



jún. 11. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik és nem is törvényes.
jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles eltűrni, és nyugodtan szólhattál volna, mert tilosban dohányzik (buszmegálló és 5 méteres körzete) - nincs rá kivétel szabály, hogy esőben szabad.
jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem szóltatok neki?
jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Megállóban tilos a dohányzás.
jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én nem mertem szólni. Megmondom őszintén, roma volt ő is meg a párja is, aki mellette ült. Nem akartam, hogy beszóljanak vagy bántsanak.

A többiek nem tudom miért nem szóltak.

Csak olyan illetlen ez a viselkedés bárkitől is. :(

jún. 11. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem, és tilos is. De a dohányos ilyen bunkó fajta…
jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, cigányok voltak... így értem.
jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jol irjak elottem. En ismertem egy pszichopatat, aki a legnagyobb lelki nyugalommal dohanyzott a buszmegallokban es sehogy sem birta megerteni, hogy miert nem kene. Neki senki ne mondja meg… Ki donti el es milyen alapon, hol gyujthat ra… Ő szabad ember… - harsogta ezeket magabol kikelve. 🤷‍♀️🫤
jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik és nem is lehet. Buszmegállónak és 5 méteres körzetében tilos a dohányzás, független az időjárástól.

Én is dohányos vagyok, de buszmegállókban mindig félreállok messzebre. Ha hirtelen megjelenne a busz akkor oda tudok szaladni, de elég messze ahhoz hogy mások már ne érezzék a füstöt. Ha esik akkor meg vagy nem gyújtok rá, vagy ha igen akkor arrébmegyek egy esernyővel. Vagy ázok egy két percig ha az nincs.

Meg lehet ezt oldani normálisan is.

jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányzom, de sose szívom ott, ahol nem lehet.
jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!