Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz ha egyszerűen egy idő...

Az gáz ha egyszerűen egy idő után minden embernél úgy érzem hogy fáraszt? Van valaki aki még így érez?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim,és szeretek ismerkedni,de egyszerűen egy idő után ráunok mindenkire és nincs kedvem hozzájuk. Soha nem volt még pár hónapnál hosszabb kapcsolatom se,mert egyszerűen meguntam az egészet,csak nyűgnek éreztem.Velem van a baj vagy egyszerűen még nem találtam olyan embert akit tényleg érdekesnek találok?

2013. máj. 19. 06:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utobbi. Ha szeretsz ismerkedni, megis ujra es ujra ilyen emberekkel talalkozol, akkor lehet h rossz helyen ismerkedsz, nemde?
2013. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Igen, veled van a baj. Ez nem normális.
2013. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
normális főleg ha fiatal vagy 1 hónap alatt megváltozik az ember teljesen más irányba,ami lehet neked esetleg unalmas, a másik hogy nem kell folyton egymás nyakán lógni lehet másra koncentrálni az életben közben..
2013. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
en is ugyan így érzek.:S
2013. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Detto ugyanez a bajom..:D

De en nem csinalok problemat belole...Ilyen vagyok es kesz..:D

17/L

2013. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna:D
2013. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Én is így vagyok, bár a kamaszkort már letudtam egy ideje. Szerintem soha nem fog megváltozni, az emberek unalmasak, ez van.
2013. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
#7 te troll, most lebuktál :)
2013. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak nem találtad meg a megfelelőt,vagy csak idősebben fogsz "lenyugodni" :D
2013. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
montihun: ne szolaljal meg eladom a fuxomat megveszem tsaladi hazatok berakom lovakat legelni kertedbe tesokaimal oszt maj leshetsz razista ziganjdjulolo
2013. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!