Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet egyszerűen...

Miért nem lehet egyszerűen megmondani h tetszek neki?

Figyelt kérdés

Figyelget a srác lájkolgatja a képeimet bnőimnek is mondja h bejövök akkor miért nem jön oda hozzám és mondja a szemembe nekem is nagyon bejön mosolygok rá köszönök neki néha lájkolom a képét is.

Úgy odamennék hozzá és megmondanám neki h figyelj te is nekem.

De miért ilyen nehéz :/ :(

Én meg szolid lány vagyok nem fogok kezdeményezni.


2013. máj. 18. 13:15
 1/4 Vackorka ***** válasza:
Minden bizonnyal elég félénk, és igy próbálja azt elérni hogy te tedd meg az első lépést. 23F
2013. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

lehetséges de én régi módi lány vagyok ilyen téren jöjjön Ő oda hozzám!

Én ennél többet nem tudok tenni múltkor még beszélgettem is vele.

20évesek vagyunk.

És semmi baj nincs vele sztem nagyon jó pali és pont ez miatt nem is értem h miért nem mer oda jönni hozzám :/

2013. máj. 18. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgetést nyugodtan kezdeményezhetsz, nem kell rögtön azzal odamenni hozzá, hogy tetszik neked.
2013. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem már csak idő kérdése és lépni fog. de te meg add még erősebben a jeleket, nagyobb mosoly stb, hogy tuti ne legyenek kétségei.:)L
2013. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!