Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy 15 éves...

Szerintetek egy 15 éves felnőttként tekint egy 22 évesre vagy pont hogy magukat tartják felnőttnek?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom hogy mondják h milyen kicsik még a 15 évesek meg sok huszonéves még gyerekként kezeli őket.

22 éves vagyok és beszélgettem 15 éves lányokkal és azt vettem észre hogy nem úgy tekintenek rám mint egy felnőttre. Pont úgy beszélgetnek velem a korukbeliekkel.

Egyáltalán jellemző az a tizenévesekre hogy szeretik a 20-on évesek társaságát?


2013. máj. 20. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A tizenévesek még nem biztosak abban mit is keresnek vagy mit is szeretnek igazán.
2013. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 éves lányokkal akarsz szexuális kapcsolatot létesíteni?
2013. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan 16 vagyok, nemsokára 17. A felnőtt nekem kb 27-28 év körül kezdődik, de nagyban függ az illető személyiségétől. Szóval egy 22 évessel úgy beszélnék, mint egy korombelivel.
2013. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kössz Ezüstkolloid!
2013. máj. 20. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:

A két legjobb barátom 23 éves.

Tavaly bepróbálkozott egy 22 éves pasi (én mást szeretek, így sajna nem tudtam viszonozni)


Úgy beszélek velük, mint egy korombelivel.


17/L vagyok amúgy.

2013. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, a nővérem 21. Pontosan ugyan úgy el tudok vele beszélgetni, mint a korombeliekkel. Talán a veszekedések, amik az osztályban mennek, azokat neveti ki, mert ő már kinőtt belőle. Egyébként teljesen igaza van.
2013. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 éves és 22 éves közt nincs akkora különbség már a mai világban. Azért már messze nem csecsemő,hogy öregnek érezd magad mellette. :D Lehetőleg még ne szexuális kapcsolat kérdésében keressék egymást az a lényeg,de semmi furcsa nincs abban,ha két ennyi idős barátkozik.
2013. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is 17évesen úgy beszéltem mondjuk 27 évessel is mint a haverommal. ma én vagyok 24, és ugyanígy beszélnek velem. jó ez így, egymást fiatalként tartjuk :D
2013. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!