Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek energiavámpír?

Figyelt kérdés

Utánaolvastam a neten, és azt hiszem, én valami olyasféle vagyok, mint a fent említett jelenség. Hajlamos vagyok negatív gondolkodásra és ezáltal panaszkodásra is, úgy érzem, megőrülök, ha nem írom ki magamból a bánatom.

Természetesen nem használok ki senkit, és én is ugyanúgy megteszek mindent a barátaimért, de érzelmileg ők nem szorulnak olyan sok segítségre(ez mondjuk jó dolog, ne is szoruljanak, azt akarom, hogy boldogok legyenek), de még így is szégyellem, hogy ők végig hallgatnak, nekem meg ilyesmiben nincs alkalmam segíteni.


Olyan ember vagyok amúgy, aki nem adja fel, de az biztos, hogy rohadt nagy kitérőim vannak a cél felé vezető úton. Egyébként mindig egy olyan eset után fejlődök nagyon nagyot, amikor már letargiám van, meg akarok halni. Utána tök jó minden, aztán megint jön egy ilyen időszak, és pár napig ismét extra elviselhetetlen vagyok. Persze ezek mellett alapjáraton is idegesítő vagyok, de ez már abban is extrém szint. :D


Még az is baj, hogy rengetegszer vannak öngyilkos gondolataim is, de eddig még nem próbálkoztam meg vele, és nem is akarom feladni, de csak úgy jönnek, és kínoznak. :(

Mit tegyek ezek ellen, hogyan küzdhetném le ezt a rosszat?


17/L



2013. máj. 20. 22:54
 1/2 Alaque ***** válasza:

Ez nem energiavámpírság, babám, ez a korral jár. Az energiavámpír látványosan leépít embereket agyilag, és jól érzi magát. Jön, becsönget, addig csócsálja az idegeidet a hülyeségeivel, amíg teljesen ki nem fáradsz, aztán kedélyesen elköszön és vidáman távozik.


Ha meg a depressziód nem múlik el egy-két éven belül, akkor próbálkozz a versírással, zeneszerzéssel - az ilyenekből lesznek a Kosztolányik meg a Máté Péterek. :D

2013. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Képregényt rajzolok jelenleg. :DD


Köszi a választ.

2013. máj. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!