Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miként tehetnék energiavámpír...

Annyuszi kérdése:

Miként tehetnék energiavámpír ellen?

Figyelt kérdés
Mostanra bizonyossá vált,hogy a párom,akivel 15 éve együtt élek,az én energiámból táplálkozik.Lehet nevetségesen hangzik,de vidám,életerős nő voltam megismerkedésünkkor,mára pedig élni is alig van erőm.Észrevettem,és ő is mondta,hogy amióta már nincs erőm és kedvem semmihez,ő is lassul,és gyengül le.Hogy tehetnék ez ellen?Biztosan nem tudatosan csinálja,de hogy engem "leszívott" teljesen az tuti.Vissza nyerném még az erőmet,ha különválnék tőle?Előre is köszönöm aki komolyan veszi a kérdésem,és segítségemre lenne.

2013. márc. 26. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Megválaszoltad a kérdésedet a kérdésedben. Nem értem,hogy 15 éve mégis minek vagy vele,ha ilyen rossz hatással van rád... nem tartom logikusnak.
2013. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Ez úgy hülyeség, ahogy van. Az erőtlenségnek valamilyen szervezetedben levő betegség az oka. Vizsgáltassátok ki magatokat, mielőtt komolyabb bajotok lenne. Nem ilyen ostobaságokban kellene hinnetek.
2013. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
Egymást hergelitek ezzel a baromsággal. Nincs olyan,hogy energiavámpír,te nem vagy jól fizikailag,és ez kihat rá is. Ha úgy érzed,nem jó vele,akkor mit kerestél mellette 15 évig? Már nem szereted,ennyire,de ezt ne az energiavámpírságra fogd...
2013. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Most komolyan csak azért elhagynád mert gyengül a szervezetet? Nem vizsgáltatnád ki magad előbb?

Ennyit jelent neked 15 év?

És mi lesz ha elhagyod egy ilyen indokkal de nem leszel jobban?

2013. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jól érzed a dolgot, miért vagy vele?
2013. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Pharaon ***** válasza:
48%
Szerintem másról van itt szó, ha úgy lenne ahogy mondod a párod nem gyengülne. Ha valaki szeret valakit akkor nem, hogy elszívja az erejét, hanem még erőt is ad. Mivel mind a ketten gyengültök, így arra gyanakszom, hogy valamiféle külső környezeti hatásról lehet szó. Lehetséges, hogy káros földsugárzásnak vagytok kitéve, főleg ha ez egy hosszan tartó krónikus dolog. Vagy ha tényleg energia vámpíról van szó, akkor az egy harmadik személy lehet, aki beleavatkozik az életetekbe.
2013. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 SSJGoku ***** válasza:
33%
azt teszed hogy nem hiszel bennük és kész is
2013. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Antimod ***** válasza:
100%

Az energiavámpírt ne valami álruhás lénynek képzeljétek el. Inkább egyfajta tevékenységnek mondanám, ami szerintem valós. El tudom képzelni, hogy egymás energiájából, aurájából, vagy tudomisén hogyan, de képesek vagyunk erőt meríteni a másik kárára. Nyilván nem tudatos tevékenység, és szinte mindenki végzi legalább néhanapján, sőt, lehet, hogy van, aki szándékosan vagy tudat alatt ad a sajátjából a környezetének.


A példában szereplő esetet azért ne írd feltétlenül ennek a számlájára, mint a többiek írták, másféle hatások is érvényesülhetnek.

2013. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Pusztítsd el!

fakaró a szívbe, fokhagyma a szájba, ezüstpénz a szemekre, és máris torporba küldted :)


Na, egyébként ne bántsd és hagyd a fenébe ezt a hülye energiavámpíros dolgot. Próbáljátok megkeresni az okát annak, hogy ilyen lehúzó lett! Stressz, motiválatlanság, depresszió, anyagi, családi gondok, betegségek, kimerültség, túlterheltség, fásultság, kiábrándultság, bármi lehet. Próbáljátok megtalálni az okokat és tenni ellene!

2013. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Na,jól van akkor,ha ilyen nem létezik.Ma olvastam egy cikket erről a témáról,és annyira illettek ránk a leírtak,hogy felvetődött bennem,lehet ez lehet a gond,de akkor biztos csak a tavaszi fáradtság teszi mindezt.Köszönöm mindenkinek :)
2013. márc. 26. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!