Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám nővelni az önbizal...

Hogy tudnám nővelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
utálok közöségbe lenni.utálom sminkelni magqam nincs semmi önbizalmam méha nekem beszolnak és visszaszólok nekem van büntudatom. nem birom a magasarkut és e miat nagyon fiusnak gondolnak. Meg még a nagy gond hogy közöség elött nagyon izgulok nagyon félek hogy elrontok valamitnagyon lámpalázas vagyok és meg sem merek szólalni. és ez elég nagy gond mivel már nagyon rég szinész akkarok lenni .
2011. dec. 28. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezd azzal, hogy ott vannak a barátaid, ők szeretnek. Miért szeretnének, ha nem lennél jó ember? Tehát jó ember vagy. Ez máris erősíti az önmagadba vetett hitet. Egyébként aki magát szereti (persze nem egoizmus szinten :D) annak általában könnyebben is szövődnek barátságai, meg ismertségei, mert nyíltabb meg magabiztos a kisugárzása (meg nem árt ha normális ember is :D ) , és akkor több jó barátja lesz, és kevesebben mernek majd belekötni, beszólni neki.

Amúgy ha valaki beszól, szard le, vagy ha nem áll le szólj vissza. De leginkább szard le, úgysem ők a mérvadóak, csak annak a véleménye számít aki szeret és akit Te is szeretsz :)! Nem kell mindenkinek szeretnie a magassarkút, attól még lehetsz csajos. Legyen saját stílusod :)!

2011. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 31. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
nincsmit :)
2012. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!