Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom hatásosan növelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom hatásosan növelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
Az a gond velem, hogy kevés az önbizalmam és ezért nagyon nehéz dolgom van a lányokkal. Növelni szeretném az önbizalmamat, csakhogy az itt a probléma, hogy nem tudom hogyan! Személyleírás itt van ha kell: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2011. dec. 17. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Relaxációval például. Az ember elég sok dolgot be tud magának beszélni akár jót, akár rosszat.
2011. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan közegbe kerülni, ahol folyton emberek közt vagy, sokat kell beszélni, esetleg előadni valamiről. Vedd föl magad videóra, és nézd vissza.
2011. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig csináld ezt a videó visszanézőst, amíg megtanulod elfogadni a külsődet, és már nem érzed magad cikinek.
2011. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen segítek, én is elkezdtem fejleszteni az önbizalmamat pár hatásos módszerrel (régen nagyon félénk voltam), már vannak eredményeim :)

Először is fogadd el magad. Legyél nyugodt, jókedvű, hidd el magadról, hogy te egy kiváló ember vagy. Ezek után gondold azt, hogy vannak olyan területek, amelyeken még javítani kell (szóval türelmes legyél magadhoz, ne görcsölj rá a dologra). Legjobb, ha leírod azt, hogy milyen szeretnél lenni. Például: "Ha meglátok egy csinos lányt, bátran odamegyek hozzá és megszólítom". Ezután írd le, hogy mi az, amit ehhez tenned kell. A lényeg, hogy új szokásokat kell kialakítani, miközben relaxációs módszerekkel folyamatosan növeled az önbizalmad. Erről tudok írni bővebben, ha írsz egy privit.

De egy dolog biztos: a leggyorsabban maga a cselekvés fogja fejleszteni az önbizalmadat. Szóval ha összeszede magad és olyan dolgokat teszel, amiket amúgy nem mersz megtenni, akkor rohamosan változik a személyiséget. Lehet, hogy remegsz és izzadsz közben, de ha megteszed, amit szeretnél, az mindig egy hatalmas lépés. Utána lehet mondogatni magadban pl. azt, hogy "Ezt nagyon jól csináltam, és teljesen természetes, hogy mindig felszabadultan cselekszem". Nyilván a saját szavaiddal fogalmazod meg ezeket az állításokat.

Sok siker! :)

2011. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami: foglalkozz a külsőddel is, legyen olyan hajad, ruhád, stb., ahogy a legjobban tetszik neked. Ha emberek közé mész, sose hanyagold el ezeket a dolgokat.

Mert ha tetszik, amit a tükörben látsz, akkor az is sokat dob az önbizalmadon.

2011. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz szépen az eddigi ötleteket... Kipróbálom őket. :)
2011. dec. 18. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
11:17! Én is kérhetnék privátba relaxácós módszereket? Szintén ezzel a céllal.
2011. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!