Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a férfiak?

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Folyton néz, zavarban van előttem, van amikor csak áll szerencsétlenül és bámul... Mindig aggódik értem. De, ha én nézem, elfordul, vagy nem néz oda, folyton nekem jön, ha megyek vele szembe nem megy félre, rá lép a lábambra, tiszta szórakozott lesz a jelenlétembe. Miert teszi ezt? Ha bejövök neki, miért nem mondja el? És mit tegyek én, ha nekem is bejön? Próbáltam beszélgetni, de semmi egetrengetőről nem volt szó
2013. máj. 25. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy még szűz
2013. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet bátortalan,fél,hogy visszautasítást kap és ezért inkább nem kezdeményez.Ha neked is bejön,szerintem add a tudtára,játsz nyilt lapokkal....aztán majd meglátod hogyan alakul.Szerintem nyert ügyed van nála....
2013. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bejön, akkor kezdeményezz. Minden kapcsolatban van egy domináns, itt valószínűleg te vagy az. Próbálj vele beszélgetni még egyszer, már komolyabb témákról, hátha felenged, ha látja, hogy neked sem lenne ellenedre a dolog.
2013. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laboh válasza:
Szerintem kérdezz rá vagy esetleg beszélj vele és mutasd ki ezt jobban ;)
2013. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!