Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben másabbak a katona férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben másabbak a katona férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szép estét!


Az oldalon már több hasonló, katonákkal kapcsolatos kérdés található. Bevallom, én is nagyon vonzónak találom őket.


A kérdésem viszont nem a külsőségekre, hanem a lelkükre, az élethez való hozzáállásukra vonatkozik.


Piszkáló, gonosz válaszokat NEM kérek, csak TAPASZTALATOKAT!


Köszönöm! :)


2013. máj. 24. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak egy katonát ismerek. Neki pl a bal kezéről hiányzott 4 ujja. Vagyis pontosabban 3 és fél.
2013. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az élethez való hozzáállásuk? :S Szerintem nem ismersz túl sok katonát. Én igen, és nem hiszem, hogy lenyűgözne.
2013. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nővérem barátja szerződéses katona, többször volt már külföldön többek közt Afganisztánban is. én nagyon jóban vagyok vele. nagyon kedves, vicces, mint egy normális fiú. viszont biztos vannak olyanok, akik nem ilyenek.
2013. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!