Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Szóba állnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szóba állnátok olyan 30-40 közti lánnyal, aki még a szüleinél a lakik? (Komoly ismerkedés céljából. )

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértené valaki:

Nem anyuci vagy apuci kicsi lánya. Kizárólag költségminimalizálás okán én még velük. Ha albérletbe költözne, akkor nem tudna későbbi fontosabb célokra (pl. saját lakás, gyerekvállalás) takarékoskodni.

Így pedig nem dob ki az ablakon havonta borsos bérleti díjakat, és legalább a szüleinek is kevesebb az otthoni dolga, hisz takarít, főz és egyéb teendőket ellát.


Probléma, hogy így gyereknek tartják, és mindig magyarázkodnia kell. Mindenkinek olyan nagy probléma ez?

Férfiak, akik ezt olvassátok! Ti is menekültök, ha azt halljátok valakitől, hogy "egyelőre még a szüleimmel élek"?



2013. máj. 25. 07:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem tartom problémának, mivel én is még ott élek, viszont azt észrevettem, hogy mások egy kicsit furcsán néznek, mikor kiderül rólam. Pedig valóban, mennyivel jobb az, hogy elköltözöl egy albérletbe, és azért dolgozol, hogy a rezsire menjen a pénzed egy jelentős része. De önálló vagy! Az nem érdekes, hogy évek múltán sem fogsz tudni egyről a kettőre jutni, de önálló vagy....
2013. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

MIÓTA LÁNY EGY 30-40 KÖZÖTTI EMBER??? talán nő, de nem lány... basszus, senkit sem zavar, ha a szüleiddel laksz, csak éppenséggel ebben a korban már nem szokás azt csinálni, hogy este csendben megy haza az ember, nehogy felébressze a szülőket, aztán reggel meg a kínos köszöngetés, hogy jó reggelt uram, én vagyok az, aki este félrészegen megdugta a lányát.


amúgy meg, ha 30-40 évesen tényleg ilyeneken agyalsz,és nem látod meg a dologban a problémát, akkor te még tényleg gyerek vagy.

2013. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

*rezsire és albérletre


és lemaradt, hogy 29 F

2013. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
albérlet, és nem tudsz évekig egyről a kettőre jutni??? basszus, 35 évesen a szüleidnél laksz? te mennyivel jutottál előre? ott tartasz mint 15 évesen. csak nem iskolába jársz, és több a zsebpénz.
2013. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

2#-es! Próbáltam utalni arra, hogy hajadon. Nem elvált, aki mondjuk most költözött vissza a szüleihez, miután eladta az exférjével a közös lakást. Nem szingli anyuka, akinek semmi megtakarítása és azért ment vissza szüleihez...


Hanem egy lány igen. De a kedvedért legyen nő, egy hajadon nő, aki szeretne elköltözni szüleitől, ezért takarékoskodik, a párját egyelőre pedig nem találta, szóval semmiképpen sem asszony...

2013. máj. 25. 07:50
 6/27 anonim ***** válasza:
24%

Nem érted 74%-os

Takarékoskodik, van félretett pénze, amit majd egy olyan házra vagy lakásra fog tudni költeni, ha lesz párja, ami csakis az övé(övéké) lesz, és már csak a rezsi marad amit természetesen így is úgy is fizetni kell, mivel élünk.

Nos, akinek marha jól fizető állása van, és mindig is az volt, az ezt nem érti gondolom...

2013. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Bár azért az sem nevezhető férfinek, aki esténként félrészegen dugogat "komoly nőket", akik albérletben élnek, de megtakarításuk nuku. :-)


Mindegy, akinek nem tetszik a lány szó, képzeljen oda nőt, nincs ennek jelentősége. Koncentráljunk inkább a kérdés lényegre!

2013. máj. 25. 08:00
 8/27 anonim ***** válasza:
45%
nem értettem félre, levágtam, hogy soha életedben nem voltál házas, de ti mind a ketten akkor is gyerekek vagytok még, és nem azért, mert anyuval, apuval éltek, hanem mert nem látjátok, hogy mi hibádzik ebben. de ha csak egymás igazolására vágytatok, akkor viszont jól jártatok, ráadásul egymásra is találhatnátok, és akkor nem kéne ilyenen aggódnotok...
2013. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs ezzel gond,ha 30 körül van,de ha már negyvenhez közelít inkább akkor ott már valamilyen probléma van,hiszen egy hölgynek akkorára már gyermekei szoktak lenni,félő hogy akkorára beletörődik abba ,hogy úgyse fog párt találni és leköti esetleg az idős szülei segítése ápolása.Ha teljes életet akar élni ,akkor nyitottabbnak kell lennie a világra és próbálni normális párkapcsolatra szert tenni és elköltözni a szüleitől.
2013. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

Látom ezt már átrágtátok, nekem is csak a lány szúrt szemet, egy 30-40 éves már nem lány.

Egyébként nincs ezzel semmi gond szerintem!

2013. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!