Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiús lány vagyok! Nagy baj?

Fiús lány vagyok! Nagy baj?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm mindig azt mondja hogy miért nem lehetnnék lányosabb,Nem szeretem a rózsaszínt nem szeretem az ilyen romantikus filmeket(Alkonyat stb...)De viszont imádom a fiúsabb filmeket(Bosszúállók,Vasember...)és még imádom a képregényeket,videó játékokat,és sose tudtam az ilyen lányos dolgokat szeretni(Barbie,egyszarvú...)barátnőm mindig azt mondja:"jajj,fesd már ki magad és ne néz annyi fiús sz*art.szerintetek is nagy baj ha fiús vagyok?
2013. máj. 26. 13:49
 1/4 anonim válasza:

ilyen a személyiséged, ha neked ez tetszik ne változz meg mások kérésére

majd egyszer meg fog tetszeni a sminkelés stb. akkor majd változol magadtól

amíg téged nem zavar, addig nem baj

2013. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ajaj:)

Dehogy baj szerintem,amúgy mennyi idős vagy?!

Én évekig fiús csaj voltam,utáltam a csili vilit,a rózsaszínt,nem próbálgattam ruhákat Árkádba/ Plázába órákon át stb! Na meg PS2-tem állandóan!

Fiúk között nőttem fel, na meg srácokkal előbb kijöttem mint lányokkal,na meg a menésem viselkedésem is fiús volt!Mellette azért sminkeltem magam!

Barátom,kapcsink elején meg is jegyezte h fiúsan megyek :D Vagyis csak mentem,mert mióta vele vagyok,leszoktam erről!Viszont mai napig nem töltők órák hosszat Plázákba/ Árkádba,nem próbálok fel csomó ruhát!Konkrét céllal megyek be vásárolni!Na meg hiába hordok Nőies ruhákat,szépen felöltözöm stb!Viszont nem vagyok olyan aki él hal a magassarkúkért,mert oké tetszenek menni nem tudok benne,tornacipőbe, topánkába,sportcipőbe sokkal jobban érzem magam,meg nincs műkörmöm,nem rinyálok ha véletlenül letörik,meg szoknyát nem hordok,max miniruhát barátom miatt,de inkább nacis vagyok! Ne törődj vele, hogy barátnőd mit mond.Lényeg h neked kell jól érezned a bőrödbe nem neki!

2013. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!16 éves vagyok :))
2013. máj. 26. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezeket a kérdéseket tényleg nem értem.

Az isten szerelmére, te lány, már hogy lenne baj?

2013. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!