Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek másabbnak kéne...

Szerintetek másabbnak kéne lennem?

Figyelt kérdés
13 vagyok, és lány. Eléggé fiúsan szoktam viselkedni. Azt leszámítva, hogy a barátnőimmel azért jó palikat megnézük, meg néha én is elmondom nekik, hogy ki tetszik, meg beszélünk róla stb. tehát nem vagyok "más" csak nem olyan vagyok, mint egy lány. Fiúsan szoktam ülni, nem hordok sosem szoknyát, megtagadom a női fejlődest, pedig még nem is látszik rajtam! Mindig elvégzem a fiúmunkákat, és nem bírom elviselni, ha ezt mondják: Te a könnyebbet vidd, mert lány vagy! Stb. Szoktam verekedni, néha még káromkodni is, vagyis többet, mint a barátaim. Ezért ők nem vetnek meg, meg semmi. Attól függetlenül jó tanuló vagyok, rengeteg versenyre járok, sok barátom is van, és sportolok, tehát nem vagyok egy cigis mit tudom én mi!

2013. ápr. 22. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell másnak lenned, jó vagy Te úgy ahogy vagy. Bár szerintem fog ez még változni...

Viszont a káromkodásról, a verekedésről szokjál le, mert nem szép dolog, és mint embert ez minősíthet téged negatív irányban.

2013. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetned a változást, szerintem normális vagy, a korodnak megfelelően viselkedsz. Ha változol, majd magától fog végbemenni és igyekezz megtalálni a jó irányt. A káromkodással úgy vagyok, h nem teszem, de nem azért, mert az nem nőies, hanem azért, mert intelligens emberhez nem illik. ahogy nem illik a szotyiköpködés meg mondjuk a krákogás, orrszívogatás sem.
2013. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy, még javában keresed önmagad. A kamaszkor arról szól, hogy különféle stílusokat próbálgassunk, és amelyik illik hozzánk, azt felnőttkorunkra a lényünkké tegyük, megtartsuk. Szóval simán lehet, hogy ma még fiús vagy, pár hónap múlva meg kifejezetten nőies lesz a viselkedésed, ezt nem lehet előre tudni. Viszont ebbe a személyiségváltozási folyamatba ne "rondítsd bele" azzal, hogy megpróbálsz másnak tűnni, mint aki jelen pillanatban vagy. Egyébként meg, ha angyali hangon akarnám mindezt mondani, ki nem sz***ja le más véleményét? Te pont úgy vagy jó, ahogy vagy. :]
2013. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az légy,aki vagy,érezd jól magad.." :)


17/L

2013. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
"cigis mit tudom én mi" áá ez kemény xdddd
2013. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha feladod a személyiséged, hátat fordítasz önmagadnak.

Megéri ez, hogy a csordához tartozz?

2013. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A káromkodásról annyit, hogy nem szoktam gyakran, csak ha olyan ahelyzet, de mást nem úgy szidok, hogy a ku@va anyádat meg ilyesmi. Az nekem is sok, meg nem vagyok azért olyan. Arra olyat mondok, hogy a nyakad sülne ketté stb. Tehát nem gyakori. És verekedni nem dühből szoktam, mert éppen jól fel van húzva az agyam! Hanem csak hülyeségből, meg persze ha visszajár. De thx a válaszokat, ment rá a like! ;)
2013. ápr. 23. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
egy éve pont 13éves voltam,és ugyanilyen.azóta már lányosodtam kicsit,vagyis inkább átcsaptam ilyen "rockerbe". bár nekem inkább a gondolkodásom fiús,ez nem változott azóta sem,inkább a külsőm lett lányosabb kicsit.én egyébként nagyon jól éreztem/érzem magam így,a világot másképp látom,fiús a gondolkodásom,ergó sokkal kevesebbet problémázok,kevesebbet fáj a fejem,jobb a humorom(valljuk be,perverzebb is vagyok...)és többet káromkodok,bár erről leszokhatnék... egyébként ebből kifolyólag nagyon jóban vagyok a fiú oszt.társaimmal(akik egyébként sokkal jófejebbek mint a lányok SZERINTEM.)és azért ők szoktak néha szekálni ezzel,persze nem durván,csak úgy barátilag. erre csak annyit reagálok,hogy "te meg olyan vagy mint egy csaj" és röhögünk.szóval szerintem ez tök jó dolog,semmi baj nincs vele,meg úgy is változol majd idővel.a hátulütője,hogy a fiúk mindig csak barátként fognak rád nézni(bár ez nem biztos,pl. nálam a többség belémzúgott,de egy illető kivételével meg tudtuk dumálni és folytatódott a barátságunk),de ha így érzed jól magad,ne változtass,a kívülállókkat meg sz.rd le,azok úgyis csak fikázni tudnak,akármit csinálsz.
2013. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!