Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy szórakozóhelyen, ha egy...

Egy szórakozóhelyen, ha egy több fős fiús társaságban egy lány van, a lánynak is illik egy-két kört fizetnie?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 14:14
 1/4 anonim válasza:
hát szerintem az illendőbb ha nem a lány fizet és hát általában a fiúk sem szokták hagyni. legalább is az én haverjaim nem :D de szerintem nem gáz:) csak ne mindent te fizess.
2013. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent nem is, csak ugye úgy szokott ez menni hogy mindig egy valaki fizeti mindenkinek. És hogy a lánynak is "szokás" állnia egy-egy ilyen kört?:)
2013. ápr. 14. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,szokas. A helyedben ugy csinalnam,hogy ha elfogy az italod,egybol felallsz,hogy te hozol magadnak,ker e vki valamit. Max 1-2en fognak jelentkezni,ne varj ossze mindenkit.
2013. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fcsenike válasza:
Szerintem attól függ....én ha nagyon közeli barátaimmal vagyok, akkor megkérdezem, mert szívesen állok én is egy kört. De ha csak ismerősök vagy haverok és csak fiúk, akkor illik nekik állni a köröket. Egy lány ne hívjon már meg annyi fiút...Normális esetben nem is hagyják!!!
2013. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!