Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embereket akik...

Ismertek olyan embereket akik kicsinek nagyon szépek voltak de felnőt korukra csúnyák lettek? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Ha valaki kicsinek csúf lehet belőle pár év múlva szép ember?

Ismertek ilyen sztárokat?vagy hogyha ti ilyenek voltatok akkor hogy fogadtátok az új véleményeket?Fiúkra és lányokra is egyaránt vonatkozik a kérdésem.



2013. máj. 26. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek ilyet, kislánynak nagyon szép volt, mint egy baba, de 10-12 éves kora körül mr látszott, h olyan irányba kezd el változni az arca, ha bájos vonások eltűnnek, a kevésbé bájosak felerősödnek. nálam meg az volt, h gyerekként széles, húsos szám, meg a fejméretemhez képest nagy orrom és nagy csonfogaim voltak. sokan lecsúnyáztak vagy szimplán fiúnak néztek. felnőtt koromra a fejem mérete igazodott a fogaimhoz és a szám se tűnt már akkorának egy nagyobb fejen. karakteres arcom lett: hosszú, mandulavágású szemek, telt ajkak, és olyan kampós orr, mint egy bazilikakilincs :). már nem néznek fiúnak és bár én nem mondanám magam szépnek, úgy vettem észre, h a férfiak egy részének kimondottan bejön, ha egy nőnek markáns arca van.
2013. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki nagyon cuki volt kislánynak... nem az a húúúúú, de szép típus, de kifejezetten bájos... olyan, mint egy játékbaba... húsos pofi, nagy szemek, pici rózsás száj enyhén előreálló fogakkal... na, a húsos pofi annyira kihúsosodott, hogy attól függetlenül, hogy a többi vonása nem változott, szegény lánynak kifejezetten malacképe van. Mondjuk tipikusan olyan arca volt sztem, ami bájosnak szinte csak gyerekkorban számít... nem csodáltam, hogy felnőtt korára nem lett kifejezetten szép.
2013. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és volt egy lány, aki kifejezetten egérkeszerű volt (nem szürke egér értelemben, hanem kinézetre), de nagyon csinos és szép lett. Mondjuk ehhez szükség volt egy jobb frizurára és egy szebb szemüvegre is.
2013. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


fordítva meg-

[link]

[link]

2013. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagyképű lenni , de én tényleg nagyon ronda voltam régen és nagyon sokan csúfoltak.És most ,akik csúfoltak meglepődnek ha meglátnak és be is próbálkoznak nálam dicsérgetnek szép vagyok stb.(persze hozzá teszem,hogy ők ugyan olyanok maradtak..) Ha valaki meglát rólam egy régebbi képet nem akarják elhinni,hogy úgy néztem ki.És igen olyan embert is ismerek aki régen szép kislány volt kis kedvenc és most nagyon ronda szegény. Ha törődsz magaddal és foglalkozol a külsőddel és változtatsz olyan dolgokat veszel fel amik kiemelik az előnyös részeidet , akkor bárki lehet szép vagy szebb mint volt és a kisugárzás is nagyon fontos. Hogy fogadtam az új véleményeket? Mivel ezek pozitívak nagyon örültem neki és nagyon jól esik csak néha még magam sem hiszem el és annak a ronda lánynak érzem magam ,akit csúfoltak, sajnos ezek a dolgok az emberben megmaradnak. Mai napig küzdök ezzel. Volt egy cikk még régebben az újságban ahol olyan sztárok voltak akik rondák voltak pl: ilyen Justin Timberlake,Megan Fox.
2013. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kiskoromban azt mondták, hogy olyan vagyok akár egy szeretni való kis víziló, most meg egy randa krampusz!
2013. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!