Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közvélemény kutatás! Válaszoln...

Közvélemény kutatás! Válaszolnál az alábbi kérdésekre?

Figyelt kérdés

1. Ha nagyon ideges vagy mi az a 3 dolog,ami megnyugtat?

2. Mi a hobbid?

3. Hogyan teszed magad boldoggá?

4. Korod?Nemed?


2013. máj. 26. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1. Ha nagyon ideges vagyok a lovaglás nagyon meg szokott nyugtatni, olyankor még az ellenségemet is megölelném.

De hát ez drága "mulatság", illetve mire eljutsz a lovardáig, már lehet hogy megnyugodtál.

Van hogy valami vagy valaki annyira felidegesít (de ezt szó szerint értsd) hogy fel tudnék robbanni. Volt olyan hogy egy pohár sört ittam és jobb volt, de lehet hogy a sörnek semmi köze hozzá.

Ami még megnyugtat az a futás, vagy gyors bicajozás, esetleg ha lenne itthon egy homokzsák amit megüthetnék, megrugdoshatnék.

2. Hobbim: 1 konkrét nincs, szeretek futni, bicajozni, úszni, kutyával játszani, beülni az autóba felkapcsolni a zenét és száguldozni, és csak kedvből magam kedvéért németet tanulok.

3. Boldoggá úgy teszem magam, hogy teljesíthető célokat tűzök ki magam elé, és azt megvalósítom.

Pl. kertes házba költöztem, lett kutyám, csak úgy mert kedvem volt megtanultam teherautót, buszt, stb, vezetni, idén beneveztem az IM-re, meg ilyenek.

Kicsit furcsán hangzik, de az is boldoggá tesz, ha a pénzt amit elköltök én keresem meg. Olyankor jó érzés elkölteni.

Nő vagyok, 32 éves.

2013. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

1. Nem vagyok túl gyakran ideges, de akkor Strauss Kék Duna keringője, vagy Vivaldi Négy évszakja általában lenyugtat. :) Meg akkor a gyurmalinemet szoktam gyúrogatni, netalántán ütögetni és ha a kutyáimmal foglalkozom is meg tud nyugtatni.

2. Nagyon gyakran nézek animéket és olvasok biológiás könyveket.

3. Hát álmodozni szoktam gyakran, és ezek tesznek boldoggá, meg ha a hobbijaimmal foglalkozom.:)

4. 17 éves és lány ^^

2013. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

1. zene, magány és a cicám :)

2. röplabda

3. nevetés, és álmodozás

4. 15 lány

2013. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

1. Ha nagyon ideges vagyok és van rá lehetőségem, mindig elmegyek futni.

2. Olvasás, futás, bringázás.

3. Találkozom a párommal. De kis dolgok is boldoggá tudnak tenni, mint pl. hogyha a kedvenc teámat iszogatva olvasok egy nagyon jó könyvet vagy meghallom a rádióban a kedvenc zenémet vagy valami nagyon finomat eszem.

4. 24/L

2013. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1.zene,alvás,a problémák megbeszélése.

2.rajzolás.

3.Hallgatok egy jó zenét,nézek egy vicces filmet.

4.14,lány.

2013. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. ha Green Day zenéjét hallgatom, ha felidézek egy régi emléket, ha régi képeket nézek

2. tanácsadás, film nézés

3. ha másokkal beszélgetek, vásárolok valami új dolgot

4. 18, lány

2013. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. Hmm..először is káromkodom, ez a leggyorsabb..néha csapkodok..aztán ki kell beszélnem magamból a dolgot, vagy anyával vagy egy nagyon jó baráttal. A kutyáim is megnyugtatnak mindig.

2. Nincs, leginkább zene, séta a kutyáimmal, agyalás a világ nagy dolgain, filozofálni mindenféléről (univerzum, világ kialakulása, ilyesmi).

3. Nem sok kell hozzá. :)Sokszor csak úgy indokolatlanul boldog vagyok.Elég hozzá egy kép, egy szín, egy táj látványa, egy zene, egy szó..eléggé hullámzó hangulatom van, így gyakran vagyok nagyon boldog és gyakran padlón. És ez akár perceken is múlhat.

4. 24/L

2013. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1. Zene, biciklizés, rajzolás, esetleg a patakparton üldögélés. A cicám is megnyugtatott, de sajnos pár hete eltűnt :(

2. Nincs kimondottan hobbim. Rajzolni szoktam, biciklizni, zenét hallgatni, szeretek mindenfélét olvasni.

3. Mostanában sehogy. Nem tudom elterelni a figyelmemet a problémáimról (szüleim válnak, a nyagymamám beteg, és bár ez az előzőekhez képest eltörpül, van egy fiú is, akinek az emlékétől is szabadulni akarok már, annyira szeretem. Persze viszonzatlan. És már a macskám sincsen...). Talán még az öcsém és a barátaim jelentenek némi vígaszt. Lehet, hogy most vagyok a kamaszkor ilyen szakaszában, ezért fújok fel mindent ennyire, minden esetre vége mehetne már.

4. 14/Lány

2013. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1. motor 2.motor 3.motor 4.motor 5.motor 6.motor
2013. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1.Brutál elmebeteg Electro/Dubstep, vagy Metal, Bicózás

2.Bicózás,Zenélés,Rajzolás

3.Ahogy tudom,bicózok

4. 18/F

2013. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!