Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tökmag?!?!? Azt szeretném...

Egy Sündisznó kérdése:

Tökmag?!?!? Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy ti a tökmagot hámozva, a héja nélkül, VAGY hámozatlanul eszitek-e a Tökmagot- Ez egy teljesen tudományos közvélemény kutatás.

Figyelt kérdés

Tökmag?!?!?

Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy ti a tökmagot hámozva, a héja nélkül, VAGY hámozatlanul eszitek-e a Tökmagot-

Ez egy teljesen tudományos közvélemény kutatás.


2013. ápr. 18. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hámozva, megpirítva.
2013. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hámozva.

(Tudtommal a héjastul evése kockázatos.)

2013. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hámozva. Úgy rémlik, hogy a héját nem célszerű megenni, de nem tudom, hogy okoz-e valami bajt.
2013. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire van megpirítva a tökmag. A boltit héjazom, de a helyi kocsmában árulnak decire házi tökmagot. No az egy picit túl van pirítva - no nincs szénné égetve, csak annyira, hogy a héjat képtelenség egyben eltávolítani róla. Így aztán azzal együtt esszük, és még egyikünknek sem lett semmi baja tőle sosem.
2013. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg egy teljesen tudományos kérdés :D, akkor teljesen tudományosan válaszolok: Nem is emlékszem, mikor ettem utoljára tökmagot; de az biztos, hogy soha nem ettem meg a héját. Vagy az alapon hámozottat veszem, vagy a héjasból a sósat; utóbbinál egyesével a felső és alsó fogsorom közé helyezve a tökmagokat feltöröm a héjat, és csak a belét eszem meg. Így jó? :D


Ha esetleg a pisztácia is érdekel, azt ugyanígy; szotyizni nem szoktam. :D

2013. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Én például hámozatlanul eszem a bolti sós héjút.
2013. ápr. 19. 11:49
 7/11 anonim válasza:
Hámozva, csak a magot belőle :)
2013. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, érdekesek vagytok, akik héjastól eszitek, nem is hallottam még ilyet. :D

Bár én a dinnyemagot sem szoktam megenni, sőt, a nagyobb szőlőmagokat sem.

És ma ráadásul - mivel a boltban nem volt sós mogyoró-, hántolt, sós, pörkölt napraforgómagot vettem, most épp azt rágcsálom. Szóval mégiscsak eszem néha szotyit, csak nem azt a héjköpködőset. Remélem, annak a héját azért nem eszitek meg. :D

2013. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
46%
Sündisznó! fogalmazhatnál egy picivel értelmesebben te szerencsétlen!
2013. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolótól kérdem mi a probléma?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2013. jún. 10. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!