Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják ezt a viselkedést/...

Hogy hívják ezt a viselkedést/tulajdonságot? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tehát..

Szerintetek hogy hívják azt a tulajdonságot, amikor egy ember (idős nő) a valós / képzelt / felfújt problémáit emberekkel kapcsolatban csak mások háta MÖGÖTT, eltúlozva, hazugságokkal teletűzdelve meséli el másoknak?

Vagyis.. ha van valakivel problémája, véletlenül SEM az illetővel beszélné meg, hanem másokkal, és lehetőleg minél undorítóbban, és úgy, hogy csak az "elkövetőben" van a hiba, őbenne sosem, ő hibátlan ember...


Nos onnan tudom, hogy hazudik, azt onnan tudom hogy hallottam vissza egy pár dolgot amiket ő mondott..



2013. máj. 27. 20:35
 1/7 anonim válasza:
kétszínű, köpönyegforgató? talán... de van még egy szó, ami a nyelven hegyén van, csak nem jut eszembe..
2013. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ja, nekem is a kétszínű jutott eszembe.. :)

Más, szerintetek?

Amúgy köszönöm a választ.

2013. máj. 27. 22:16
 3/7 anonim válasza:
Irigy, kétszínű. Kompenzálni szeretné a saját életét a tiéddel szemben. Persze ha csak rád igaz, rólad mond csak dolgokat. Ha nem, akkor szimplán egy pletykás kígyó. Sajnos ilyen is létezik.
2013. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a pletykás-kétszínű-vénkur@ szindróma.. minden ötödik öregasszonyban megvan ez a tulajdonság Magyarországon :DD
2013. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát KHÍGYÓNAK hívják.(így ejtve, lehetőleg hosszú í-vel és ó-val)
2013. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, köszönöm nektek is :)

De van amikor rendes is tud lenni. csak az nagyon ritka.

2013. máj. 29. 13:07
 7/7 anonim válasza:

4. hozzászólónak üzenem, hogy nem csak az idősebbek körében fordul ez elő, hanem minden korosztályban :D

Sajnos van szerencsém egy ilyen típusú lízingelt családhoz, akik akkor is hazudnak , amikor kérdeznek. Nem tudom hogy tudnak hazudozni örökké, de verném agyon őket péklapáttal.

2013. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!