Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a viselkedést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést? Fontos!

Figyelt kérdés

barátommal 2 éve vagyunk együtt, és nem rég ballagott a gimiből. Ballagására többek között kapott pénzt is, amiből elég nagy összeg tűnt el, de csak ő és az anyukája tudta hogy tart itthon pénzt. tegnap vette észre hogy eltűnt a pénze, és az anyukája olyan ellenséges lett velem mintha én vettem volna el. Igaz csak mi hárman vagyunk itt fent sokat, mások nem, de azért mégis.. tudnék valamit tenni hogy ne úgy állítson be amilyen valójában nem vagyok?


18/L


2013. máj. 24. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha más nem járt náluk és tényleg ne mte raktad el a pénzt akkor ebből nem nagyon jöhetsz ki jól. Nem fog a fiával szemben a te pártodra állni. Különben akkor el kellene gondokoznod, hogy mire költ nagyobb összeget a barátod úgy, hogy képes rád fogni a dolgot. Vagy legalábbis hagyni, hogy az anyja téged gyanűsítson:)
2013. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy barátod nem úgy állította be az esetleges "felesleges" költekezését, hogy nyugi muter, csak a barátnőmre, XY-ra költöttem... Gondolván, hogy majd így nem lesz ebből gond?


Vagy netán említést tettél a pénzhiányról? És szúrta anyóspajtás szemét, hogy mi jogon számoltatod el a gyerekét, pláne két év után?

2013. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előttem szólók jókat mondanak.

Igazából sok mindent tenni nem tudsz. A barátoddal beszélj, h hova tűnhetett el a pénz, merthogy úgy érzed h az anyja téged gyanúsít és rosszul esik, mert soha nem tennél ilyet.

2013. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy tart itthon pénzt, de ha tudtam volna se nyúltam volna le! barátom hozzá nyúlt a pénzhez
2013. máj. 24. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
ha esetleg a barátod megmondaná az anyjának az igazat az segíthetne rajtad, egyébként tolvaj maradsz a szemében
2013. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
először azt mondta nem nyúlt a pénzhez utána hogy vett el belőle de már ott tartok hogy haza jöttem annyira kellemetlenül érzem magam, ráadásul a mamájával is össze futottam, hát nem volt a legkedvesebb:/
2013. máj. 24. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!