Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a lányok?

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Csak ezen a héten kétszer szólták le a külsőmet random lányok az utcán, mindenki füle hallatára. Nagyon megalázó érzés volt. Próbáltam fapofát vágni hozzá, nem foglalkozni vele, de belül sírtam. Az önbizalmamon amúgy is sokat kell dolgoznom, sok mindenen szoktam rágódni. Amikor többé-kevésbé jobban vagyok, feltűnik egy ilyen lány a semmiből, beböfög valamit, tovább megy, látom kb. 10 másodpercig aztán többé sose, és belelök az önbizalomhiány mocsarába. Komolyan, olyan precíz időzítéssel csinálják ezt, mintha tudnák hogy mikor van jókedvem, és direkt el akarnák b*szni azt.

Tudom, hogy nem az ilyeneknek kell megfelelni, de én ezeket úgy veszem, hogy "úristen, tényleg ilyen gáz vagyok?", és bepánikolok és azt hiszem hogy mindenki ezt gondolja rólam, csak nem mondják ki. Mellesleg szerintem nem vagyok külsőleg olyan rossz, de az ilyenek és a sok elutasítás miatt hajlamos vagyok elbizonytalanodni. Meg úgy általában hajlamos vagyok elbizonytalanodni.

Már nagyon nem tudom, hogy vannak-e egyáltalán olyan lányok, akikben van valami érték is az alapozó meg a MAxfactor szempillaspirál alatt. Idősebbekben biztos, de a korosztályomban, meg a nálam fiatalabbakban tuti nincs. És nem feltétlenül csak ezekre a kikent kisasszonyokra gondolok. Találkoztam már csúnya, kövérrel is, aki olyan hárpia volt, hogy menekülnöm kellett tőle.

Ha pedig vannak még kedves lányok, akkor miért nem ők járkálnak az utcán? Miért nem ők szólogatnak be random, hogy "tetszik a cipőd" vagy "jó a hajad" meg stb? Miért nem közösítik ki a bunkó lányokat? És itt most nem arra gondolok, hogy műnő, vagy plázacica. Azok között is találkoztam kedves lányokkal(igaz, 25+ korosztály).

(Zárójelben hozzáteszem, nem vagyok annyira elveszett, volt már barátnőm, voltam már lánnyal, csak mostanság romlott kicsit le a dolog. Az utóbbi időben(másfél-két év) szinte csak elutasítást kaptam, ami azért hat rám.)


Nekem már nincs kedvem lányokkal ismerkedni, ezek elveszik minden késztetésem tőlük. Pedig ha tudnák, hogy kinek szólnak be...

23F



2013. máj. 28. 14:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen beszólásokkal.
2013. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akinek nincsenek önbizalomproblémái, annak ez könnyen mehet, de én sajnos nem tudok nem foglalkozni vele.
2013. máj. 28. 14:41
 3/24 anonim ***** válasza:
Miért szólnak be ?
2013. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg ha vissza szólnál? Sztem. úgy meglepődne, hogy elbőgné magát! :D Komolyan nem nagy dologra gondoltam csak pl. Vigyázz cica olyan sok a smink rajtad, hogy mindjárt elborulsz. :D vagy vmi ilyen hülyeséget. Vagy: Apuci nincs otthon és kiszöktél? Csak, hogy érezze a törődést a kis nyomorék.
2013. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Épp, hogy a normális lányokat közösítik ki, mert a hülye bunkóknak feltűnik, hogy ő más mint a többi, ő értékes..Mindig így van, ilyen r*ohadékok az emberek, de vannak értékesek is, csak nehéz a szénaboglyában megtalálni a tűt, de nem lehetetlen. És nem tudod miért szólhatnak be? A külsőd, az öltözködésed, a kinézeted? Mert akkor tudnál változtatni rajta, így lehet magabiztosabbá is válnál. Egyébként ha benned van a kishitűség és azon rágódsz hogy vajon mikor fognak beszólni, az nagyon meglátszik az arcodon, elkezdesz hülyén viselkedni és tényleg ciki leszel. Vannak tényleg gázul kinéző fazonok, de ha önbizalommal rendelkeznek és magabiztosak, nem fog senki beléjük kötni.

20L

2013. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Pedig muszáj nem foglalkozni ezekkel a csajokkal, ráadásul nem is vagy olyan fiatal, azt hittem az elején, hogy kb 17 éves vagy. Te már férfi vagy, ne is vegyél tudomást róluk. Úgyis lesz lány, aki téged választ. A kedvesek is járkálnak az úton, csak ők nem olyan tirpákok, hogy beszólogassanak. Próbáld meg lazábban kezelni a mostani helyzetedet, foglald le magad, pl sportolj, az növeli az önbizalmat is, tapasztalat. 33/N
2013. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy 23 éves haverom(fiú) és szegénynek télleg elég nagy a feje,de mi így szeretjük.

Aztán egyiknap jött a város nagymenő p@csája és beszólt neki h : 'Tomi,neked napról napra nagyobb a fejed'. A srác már könnyen veszi ezeket és csak ennyit szólt a csajnak : 'Edina,neked meg a segged nagyobb napról napra'

aztán a csajnak az álla is leesett,köpni nyelni nem tudott.

Így kell ezt csinálni.nem kell foglalkozni az ilyenekkel! :)

21L

2013. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ne általánosíts ennyire.. én pl. 20 éves vagyok, soha nem szólnék be valakinek a külseje miatt, főleg, ha nem is ismerem az illetőt, nem sminkelem magam.. azért, mert csak a hülye pi...kat veszitek észre, még vannak normális lányok is, persze, nem olyan sok.. az meg a másik, hogy szerintem egy normális lány nem fogja odakiabálni egy ismeretlennek, hogy jó a hajad.. :D lehet, hogy én vagyok a hülye, de én égőnek tartanám, az már más dolog, ha a fiú kezdeményez.. amúgy ha legközelebb beszól egy csaj, szerintem is küldd el a halál f... és máris jobb kedved lesz :D
2013. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A lányokra leginkább ez jellemző - ha egy fokkal szebbek az ördögnél, azt képzelik (bocsánat, kéBzelik!!!!!) hogy azt küldhetnek el az anyjába akit akarnak.


Le kell ugatni őket, aztán meg kiröhögni, ha besértődnek.

2013. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Eldöntöttem: legközelebb ha beszólnak, én megdícsérem őket! :D Egyfajta 'megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel' elv, talán ezen jobban ledöbbennek. Meghát azért egy mocskolódásba csak nem fogok belemenni, az nem az én szintem.
2013. máj. 28. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!