Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, Nektek ki a fontosabb?

Lányok, Nektek ki a fontosabb?

Figyelt kérdés

A párotok, vagy a barátaitok?

A barátnőmnek sajnos a párja, pedig nem csak 2 éve vagyunk barátnők. Ti voltatok ilyen helyzetbe? Mit tettetek? ..és én mit tegyek? egyedül vagyok mint a kisujjam, és soha nem számíthatok rá, mert mindig a párjával van. Ezen már egy nem egyszer veszekedtünk, és sajnos még a barátja is bele szól a dolgokba, ami meg végképp nem tetszik. De persze ha a barátnőmnek van valami problémája, akkor én ugorjak. Hát köszönöm :/



2013. máj. 26. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a párja a legfontosabb, mert ő családtag. Az már más kérdés, hogy van olyan, aki magától felejti el a barátait, van olyan, aki csak egyszerűen megváltozik és más lesz, van olyan, akitől a párja szakítja el a barátait, mert pl hisztizik, amikor el akar menni valahová és még sorolhatnám.
2013. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

keress másik barátnőt, ha ez nem megy:/

nekem mikor pasim lett a barátnőm veszett össze velem és hagyott "egyedül".... elég szar :/

2013. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De milyen dolog az, hogy jóformán a barátja próbálja elválasztani Tőlem? ..és idegesít, hogy nem tesz ellene semmit a barátnőm. Ennyit érnék neki? Már lassan úgy vagyok, hogy nem is igaz barátnő, csak addig voltam jó, amíg egyedül volt.
2013. máj. 26. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátom!


Barátaimról azt írnám, hogy nem keresnek mert van barátom,majd ha szakítok vagy valami oknál fogva vége lenne,keresnének!

"Barátnőm" is ilyen, amikor volt neki barátja nekem nem, leszart,mikor vége lett neki és nekem lett egy barátom,próbáltam vele lenni,de azt mondta így nem jó, mert van barátom! Szóval akkor vagyok csak jó neki,ha ő is meg én is szingli lennék!

Ezért meg nem kell barát!Fiú barátaim is ilyenek,szóljak ha szingli leszek...mert szerintük akkor valamelyikükkel össze jönnék..ami kizárt!

Nekem a szerelmem,egyben a barátom is

2013. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit féltékeny is vagy! Meg kell értened, hogy egy friss kapcsolat, pláne, ha szerelem, akkor ritkán kíván 3. személyt, aki itt te lennél!

Nekem így úszott el egy jó barátságom! Mai eszemmel türelmesebb lennék, hagynék időt a barátnőmnek, hogy újra bevonjon az életébe! Eröltetni nem lehet egy ilyen dolgot! Ha meg nem veszi észre magát később sem, akkor annyit is ért a barátsága!

2013. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán friss a kapcsolatuk, már 1 éve együtt vannak, sőt, együtt is laknak. Minden nap a párjával van a barátnőm, én csak néha-néha kérek Tőle néhány órát, de mindig van valami, ami miatt nem jön. Ezért is vagyok így kiakadva. Ma össze is vesztünk, most egy darabig nem fogom keresni, aztán majd meglátjuk mi lesz. De kezd nagyon elegem lenni, hogy ennyire elvagyok felejtve.
2013. máj. 26. 20:31
 7/7 Gbikaaa válasza:
Az természetes,hogy a párja az első,de ha igazán fontos vagy neki te is,akkor tudná úgy intézni a dolgokat hogy te is beleférj az életébe.Persze az nehezíti a dolgokat hogy a párja el akar tőle választani,mert így a közös programok kilőve....Szerintem ne hagyd magad kihasználni ne ugorj minden csettintésre.
2016. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!