Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek nehéz lelkileg az...

Mindenkinek nehéz lelkileg az elköltözés a családi fészekből?

Figyelt kérdés

Most pakolom a ruháimat össze a költözéshez és olyan nehéz.

Gyerekes ez az egész. 4 éve vagyok kapcsolatban és most jött ki a lépés arra hogy összeköltözhetünk mert adott minden. Nem is tudom megfogalmazni de mindig is vártam ezt a napot de most valahogy félek az egésztől. Mindenkinek ilyen lelkis az elköltözés a szülői házból? Ti ezt hogy küzdöttétek le?

23L



2013. máj. 28. 15:44
 1/6 anonim válasza:
érdekes, én már alig várom hogy lelépjek!
2013. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem mindenkinek, én pl önálló/független típus vagyok, nincs szükségem családi gyámolásra, már fiatalon megtanultam nélkülük is ellenni.
2013. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így voltam vele. Lehet nekem most az is közre játszik hogy 150km-rel arrébb költözök és ha valami bajom van nem lesznek ott a tesóim mega szüleim. :S
2013. máj. 28. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindenkinek nehéz elköltözni. Te szerencsés vagy, mert ha nehéz, akkor azt jelenti, hogy jól érezted ott magad. Tényleg elég általános az, hogy a generációs szakadék miatt már tinikorban elkívánkoznak otthonról a fiatalok.

Gondolj a jó dolgokra, ami vár, ha elköltözöl. És vissza is bármikor mehetsz még.

2013. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt nehéz. én mindig pozitívumként élem meg az ilyenfajta változást, nem féle, sőt kimondottan spannol. egyszer elmentem tökegyedül Ausztráliába, egy árva lelket nem ismertem. életem egyik legszebb pillnata volt, amikor leszálltam az ország legnagyobb repterén egy cetlire felírt címmel a zsebemben (albérlet, az egyetlen, amit itthonról intéztem) és elindultam tök egyedül.
2013. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én is ugyanebben vagyok igaz 27 évesen költöztem el otthonról de már kezdem feldolgozni mert én sajnos egy nagyon lelkis lány vagyok .
2013. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!