Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cipő nélkül miért érzem magam...

Cipő nélkül miért érzem magam meztelennek?

Figyelt kérdés
Ha valahová el kell mennem akkor mindig fedett cipőt húzok fel. Olvasgattam itt gyak-on és írtak már lábujjfóbiától kezdve minden ilyet, de nekem nincs lábujjfóbiám. Nem szoktam másokét figyelni és a sajátommal sincs bajom, egyszerűen csak ha nyitott cipőben kell mennem valahová akkor kényelmetlenül érzem magam. Olyan, mintha meztelen lennék. Sosem mennék el pl hosszabb útra papucsban, vagy ilyesmi. Páromnak mondtam és teljesen meglepődött, azt mondta, hogy neki is pontosan így van. Otthon simán mezítláb mászkálok, vagy anyuméknál, de az utcára ki nem bírom tenni így a lábamat és nem tudom miért. Egyszerűen csak nem megy. Ez mitől lehet?

2013. máj. 28. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg karóra nélkül érzem magam meztelennek. Ha tehetném 0-24-ben hordanék órát, csak alvás közben kényelmetlen:D Lenyűgöz a precízségük, főleg a mechanikus óráké. A kinézetük az ugye szubjektív dolog, de számomra a karóra öltöztet is. Több is van, mindig a hangulatomnak és az öltözékemnek megfelelőt veszem fel.

Ez ilyen, mindenkinek más a "mániája":)

2013. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem csak én vagyok mániákus :D :D :D
2013. máj. 29. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen beképzelt dolog.

Én is meztelennek érzem magam, ha nyáron például itthon bikini felsőbe vagyok, akár itthon akár a strandon. De ha például kint vagyok a strandon totál meztelennek érzem magam a fürdőruhámba, pedig takar meg minden, nem is olyan kihívó az egész, ha a vízbe vagyok vagy a parton és van rajtam törölköző akkor nem zavar, de ha bikinibe megyek a büfébe kávéért vagy valami másért vagy a wc-re megyek akkor totál meztelennek érzem magam.

Télen meg amikor elmegyek amikor elmegyek akárhová mindig veszek harisnyát vagy combfixet a nadrág alá, és ha csak a sarki boltig megyek akkor totál meztelennek érzem magam ha nincs rajtam harisnya.

Ha szoknyába megyek nyáron valahová csupasz lábakkal akkor meg egyáltalán nem zavar. Pedig ha hidegebb napok vannak és érzem hogy fázik a lábam akkor sem zavar ez. De télen amikor 0 fok alatt van mindig veszek harisnyát! Akár szoknya akár nadrág. Nadrág alá vékonyabbat de szoknyához jó vastagat szoktam, meg legginget.

2013. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:

NEm lehet, hogy nagyon fázós vagy?

35 fokos kánikulában is zárt cipőben jársz?

Bizonyos helyekre jobb is a zárt cipő, pl esküvőre, mert elegánsabb, de az utcára nyáron jobbnak tartom a szandált.

2013. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért, mert nem vagy hozzászokva ahhoz, hogy szabadon van a lábad. Peresze pl. ide a lakókörnyékre én se mennék mezítlábasan, mivel csak "dicsérgetnének', hogy "milyen jól nézel ki". Először valami ismerősöktől mentes helyen próbálkozz, kisgyerekes környékektől távol.
2013. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!