Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak még olyan lányok,...

Vannak még olyan lányok, fiúk, akik úgy vannak mint én, hogy alkohol nélkül is jól érzik magukat? (18/L)

Figyelt kérdés
Diszkóban dolgozok belépősként, ezért sok részeggel találkozok! De amúgy is sokat járok bulizni, és fel vagyok háborodva azon hogy a mai fiatalok hogyan viselkednek! A vicc az hogy én is "mai fiatal" vagyok. De teljesen máshogy viselkedem és gondolkodom mint a korosztályom. Nem értem miért az alkohol egy fő pontja egy bulinak. Alkohol nélkül is lehet ünnepelni nem?! És leginkább a lányokat látom úgy, hogy full részegen mennek neki asztalnak, széknek, ajtónak, aztán körbehányják a wc-t, meg mindent... Szerintetek ez nem gusztustalan?! Én soha nem iszok egy kortyot sem, rosszul vagyok tőle... Régen volt amikor én is kissé becsiccsentettem, de annyira soha, hogy ne tudjak magamról! Mire jó ez, szerintetek?! :\ Ez a kérdés foglalkoztat engem...

2013. máj. 19. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
én is jól tudom magam alkohol nélkül érezni :) más tudatmódosító szerek is léteznek :P
2013. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem iszom,sőt rosszul vagyok az alkoholok szagától!

tudod most ez a "menő",hogy minél jobban berúgni,minél korábban

2013. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn fiú vagyok, nem tagadom, nyilván iszok, ha buliba megyek. De arra büszke vagyok, hogy mindig tudom hol a határ. Ùgy vagyok vele, hogy másnap tudjak tükörbe nézni. Undorítónak tartom, ha valaki a létezéséről se tud...pláne ha lány.(az a megdöbbentő, hogy a lányok lassan durvábban tolják a piát, mint a srácok..) szóval nyugi, nem csak te vagy egyedül.:) jó lenne, ha mindenki tudná annyira kontrollálni magát, hogy csak annyit igyon, hogy megkapja a bulihangulatot...
2013. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan vagyok(voltam), amit leírsz. Sokszor ittam öntudatlanra magam, sok hülyeséget csináltam. Mértékkel tök jó lenne, csak sajnos én nem tudom betartani. És sokan mások is így vannak. Nekik sem jó szerintem ha széthányják az agyukat. Csak hát a mérték.

Egy idő után rájöttem, hogy nem tudok mértéket tartani, így nem iszok többé már egyáltalán alkoholt.

2013. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
fapi.na
2013. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Sokan nem isznak, de egy szórakozóhelyen egyértelmű, hogy nem olyanokkal fogsz elsődlegesen találkozni. Logikus...
2013. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! :)

Hát igen, avval végülis nincs bajom, ha valaki tudja hol a határ... De amikor járni sem tud, és idétlenül viselkedik, azt ki nem állhatom!

És én sem bírom a szagát semelyik alkoholnak. Koccintani sem szeretek alkohollal..

2013. máj. 19. 20:27
 8/17 anonim válasza:
100%
Én pont ugyan ezen a véleményen vagyok és engem is felháborít hogy : ěz a menő -.-''
2013. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem :( Pedig úgy szeretném :(

Természetesen alkohol nélkül is jól szórakozom, a legtöbb helyzetben, de egyszerűen táncolni nem "merek" anélkül. :S Persze közel sem az a kategória vagyok, aki teljesen kiütné magát, mindig tudom, hol a határ, csak egy pár koktélt, vagy 4-5 pálinkát iszok (4cl/db), azt sem egyszerre, hanem kb. háromnegyed óránként.

Szerintem is undoríró, mikor valaki folyamatosan a sárga földig issza magát. Jó hogy egyszer-kétszer megesik, de sajnos sokaknál ez az általános, minden egyes hétvégén. :(

2013. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azzal nincs is baj, ha mértékkel iszol, igaz hogy valaki csak attól tud feloldódni.

A környezetemben sajnos, meg a városban ahol lakok, nem nagyon ismerek embert aki ugyanazon a véleményen lenne mint én.

2013. máj. 19. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!