Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs még barátom? Hogy...

Miért nincs még barátom? Hogy szerezhetnék egyet?

Figyelt kérdés
Tudom, most jön a 'Hány éves vagy?', 'te még fiatal vagy ehhez", 'Nem állsz készen rá!" De én érzem... lassan eljön az én időm! 16 leszek 22 nap múlva... :) Amúgy szeretek rajzolni, olvasni, gördeszkázni, írni és zenét hallgatni. Egyszer már eldöntöttem, hogy más leszek. Felhívom magamra a figyelmet, nem jött össze és maradok olyan amilyen vagyok :) Nem vagyok fiús lány sem lányos fiú. Én csak azt szeretném, ha lenne egy barátom, olyan nagy dolog ez? Életemben nem volt még pasim... Lehet ez az egyik ok, a másik meg az, hogy nem járok el minden nap partyzni meg nincs rajtam 2 kiló vakolat... Nem nagyon akarok hirtelen 360 fokos változást megélni... Segítsetek, légyszíves! :) Hogy lehetnék boldog?

2013. febr. 6. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj, majd lesz! Még mindig jobb ha nincsen, mint, hogy úgy becsapják az embert mint velem tették! Azt mondják szeretnek, de nem is igaz! :(
2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Beszélgess emberekkel. Tudom nem könnyű, de oda kell menni ismerkedni.
2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te egyáltalán nem vagy fiatal ehhez, sőt a legtöbb korodbeli lány már nem is szűz, szóval én megértelek.


Egyébként én is szeretnék már nagyon egy barátnőt, de nálam kicsit másabb a helyzet.

2013. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy sok ember élete nagy része azzal telik el, hogy várja, hogy szeressék, szeretné ha lenne valaki, aki mindig vele van, akivel még a baj is könnyebnek látszik, akivel látja fényt az alagút végén, nem borúsan telnek a napjai! Valaki meg is találja elég hamar, de van aki csak későn, vagy talán soha! De remélem majd megtalálod, csak sok sikert kívánok hozzá! :)
2013. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a biztató válaszokat! :)Remélem hogy mindenki boldog lesz legalább közületek (ha még nem az)... És nekem bármikor lehet írni ;)

Ui: kicsit zavarosan fogalmaztam a kérdést xD

2013. febr. 7. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!