Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan írtsuk ki az idiótákat?

Hogyan írtsuk ki az idiótákat?

Figyelt kérdés
Idióta: életünk megnehezítői. Ha bármi gebasz van, azt biztos egy eszetlen okozta. Nem tudnak olvasni általában. Le van írva pl. bozobyotittan biztonságos, akkor is mást mond. Beleköt mindenbe. Ahogy megvéded az igazad, egyből tereli a szót egy másik hülyeségére. Egyszerű dolgokat se képes felfogni. Folyamatosan szaporodik. Mindenhol ott vannak.

2013. máj. 30. 03:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki söprögessen először a maga háza táján, és meglátod elviselhetőbb lesz a világ. szóval ki kéne venned a gerendát a szemedből!!! Több empátia se ártana!


Ne a másik embert hibáztasd soha ha neked rossz! Nézz magadba, hogy mit kéne neked változnod! Lehet hogy neked is lenne mit helyre tenni. Ez nem beszólás, hanem segítség, mert én is ilyen voltam régen mint te, de változtam, és azóta nem tartom idiótáknak az embererket (vagyis sokkal kevesebbet látok :D, mert ismerjük el egy pár tényleg van)


De értsd meg, az emberek gondolkodását, viselkedését nem tudjuk megváltoztatni!!! Mindenkinek joga van olyannak lenni amilyen akar, joga van az élethez, ha megszületett.


Nem tudsz mást tenni, csak neked is élni a jogoddal, és leszarni, hogy más másképp gondolkodik. De úgy, hogy ne idegeld magad a többi emberen, menjen át rajtad más f@szsága és kész.

2013. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!