Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai tinik lányok közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tinik lányok közül sokan, mért az idiótákat szeretik akik megbántják őket?

Figyelt kérdés

Pl: Van egy fiú az osztályban minden lányt cseszeget,szivat,meg olyat mond hogy : XY te vagy a jobb kezem!

A lány röhög rajta,és tiszta vörös,csinált durvábbat is..

PL : Lány ment,csinos szoknya volt rajta,és alatta cicanaci,és oda állt mögé,és úgy csinált mint hogy ha ...

Sokszor megsérti a lányokat az osztályból de másnap mint ha semmi se történt volna úgy röpülnek utána.

Alacsony,szőke a srác..de akkor is.

Mi bajuk van velünk?A normális fiúkkal?


2012. dec. 11. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nahh igen,mindig van egy két ilyen szerencsés vagy nem szerencsés fiú
2012. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerinted ilyen kerdesekre van valasz? hulye altalanositasok meg rinyalas... a lanyok nem az idiotakat szeretik hanem azokat akik magabiztosak es oszinten kimutatjak a szemelyiseguket meg akkor is ha nem tokeletes! probalj meg erre torekedni te is.

az ugynevezett "jofiuk" pedig sokszor kepmutatonak tunnek mert nem merik kimutatni a valos enjuket. gondolkozz el ezen.

30F

2012. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert erre van igényük, szerintük ez a férfias viselkedés.
2012. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy jobban bejönnek nekik,mint az irigy kisfiúk,akik ülnek az árnyékban,és mindig találnak maguknak valami okot,hogy miért olyan lúzerek az ismerkedéshez.....
2012. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, utolsó! A rendes lányoknak se kell rendes fiú, legfeljebb ha nagyon jól néz ki.
2012. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én rendes lány vagyok,sokak szerint szép.... és taszítanak a bunkó fiúk,legyen akármennyire is helyes :)

akkor már inkább egy átlagos,de normális srác....

2012. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert a tahó pasik helyesek...
2012. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 16:08


Úgy látszik, te még magad sem tudod, hogy a rossz fiúkra buksz. :D

A lányok nagy része egyébként maga sem tudja, hogy ő valójában a rossz fiúkra bukik, kajak képeset azt állítani, hogy a rendes, aranyos fiúkra buknak, aztán két hétre rá összejönnek egy bunkó vadállattal. Vicc az egész női nem.

2012. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 16:29


ja hogy te jobban tudod nálam,h nekem mi jön be,bocsánat

ez esetben én kérek elnézést....a női nem vicc?

nem hiába vagy egyedül ilyen gondolkodással.....úgy szeretem az olyanokat,h "megbántott,egy,vagy két nő,dögöljön meg az összes!"

2012. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Úristen, Te hová jársz suliba? Nálunk is egy tök ugyanilyen srác van.
2013. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!