Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek/nálatok is így...

Észrevettétek/nálatok is így van? Ha az ember például kedvesen megkérdezi: mi újság a fiaddal, hogy van a náthád, nincs válasz. Ha csúnyán kérdezed meg, pl. Mi van, te gec*? 2 órán belül érkezik. (Megtörtént eset)

Figyelt kérdés
Miért van ez?
2013. máj. 30. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre ilyet.
2013. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyesmit még nem vettem észre, de az is igaz, hogy még senkinek nem mondtam olyant, hogy mivategec*
2013. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tapasztaltam ilyet.
2013. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 órán belül? ilyen lassú felfogású ismerőseid vannak?
2013. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos csak nekem vannak ilyen elcseszett ismerőseim. :(
2013. máj. 30. 09:46
 6/8 Alaque ***** válasza:
100%
Én nem szoktam két órát várni, ha nem válaszolnak - általában továbbmegyek vagy leteszem a telefont.
2013. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem is vagyok olyan ismeretségi körben, ahol a "Mi van te g.ci" dívna (vagyis van egy-két volt o.társam, aki a haverjaiból így beszél, de velük sem vagyok beszélő viszonyban, csak köszönök, ha találkozunk). Olyan egyszer volt ugyan, hogy az egyik barátnőm a blogomban egy bejegyzésre sem reagált jó ideje, olyasvmire sem, ami nagyon lelkis volt, és örültem volna neki, de amikor elmélkedtem vmiről az ő egyetemi közegével kapcsolatban (nem kifejezetten úgy, hogy XY egyeteme, hanem reál vs. bölcsész szak, általánosságban, és az oktatással kapcs. volt, és nem is sértően), ami neki nem tetszett, azért arra vette a fáradságot, hogy írjon egy jó hosszú kioktatást.
2013. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hülyén szólsz hozzá, alkoholt sejt, gyorsan kimenti magát és max 1-2 óra múlva indul segíteni.
2013. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!