Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veletek ilyen?...

Történt már veletek ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most lehet, hogy páran hülyének fogtok nézni, de nekem van olyan, hogy megérzek dolgokat és az beteljesül. Vagy pl. álmodtam valamit és ez másnap majdnem ugyanúgy megtörtént? Tudom hihetetlen, de ez így volt..

2013. máj. 31. 22:20
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és ha volt már ilyen akkor meséljétek már el:))
2013. máj. 31. 22:23
 2/8 anonim válasza:

igen!

én rengetegszer megálmodom a dolgokat..

pl: álmodtam 1x h valaki kiugrik az ablakból és meghal..

kb rá 1 hétre,pont otthon voltam,kinéztem az ablakon,és láttam ahogy leugrik egy férfi.. és a szemem láttára loccsan szét... 2 hétig nem mentem sehova.. aludni sem mertem.. ma pedig már hozzá szoktam a dolgokhoz:) sok mindent megálmodok,és egy idő múlva ugyanúgy van. kb az álmaim 90% beteljesül!.. meg még hasonló dolgok! :)

2013. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úristen:OO az enyém azért ennyire nem durva, de ez mindenkinél így van?
2013. máj. 31. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, megálmodtam, hogy az egyik ismerősöm, aki nagyon súlyos beteg volt és 1%-ot kapott a túlélésre, meggyógyul és tavasz volt és találkoztunk és úgy lett. :) és akkor még senki nem hitt nekem :)

Azt is megálmodtam, hogy átmegyek egy 2-sel a vizsgán, és, hogy 4-es lesz a törim és ki fogok akadni :)

És, hogy a párom hozzámköltözik és bejön :)

2013. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én nem megálmodom a dolgokat, hanem megérzem. Például, mindig azon gondolkoztam, hogy mi lenne, ha anyukám komolyabban beteg lenne, pár hónap múlva beteg lett. Azóta szerencsére meggyógyult.

És még sokszor volt ilyen, amitől tartottam és gondolkoztam, hogy mi lenne, ha megtörténne. Sokszor meg is történt, sajnos.

2013. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Megálmodtam a dédmamám halálát, a legutóbbi szakításom, megéreztem, amikor apukám kórházba került (nem volt előjele), illetve egy rakás kisebb eseményt is hasonlóan előre "tudtam".
2013. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer dogát írtam egy másik osztállyal, ahol tetszett az egyik lány. Hamarabb befejeztem, kimentem az osztályból és leültem az ajtóval szemben lévő székre. És ahogy ott ültem és ettem a szendvicsemet, arra gondoltam hogy ha most kijönne a lány is hamarabb az osztályból és ideülne ő is, tuti megszólítanám. Kb. 3 perccel utánam természetesen ő is kijött és oda ült két székkel arrébb. Senki más se előttem, se utánam nem jött ki az osztályból, csak ő. Persze nem szólítottam meg, mert egy gyáva p*cs vagyok... Mindenesetre teljesült a kívánságom:)
2013. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezek tök jók mind..:)
2013. jún. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!