Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozhatja, hogy 40 fölötti...

Mi okozhatja, hogy 40 fölötti férfiként még mindig nem vágyom gyerekre?

Figyelt kérdés

Kérném a dehonesztáló és bántó megjegyzések mellőzését, előre is köszönöm. (Kritika jöhet, megfelelő stílusban :))

Ja és nem vagyok homokos, mielőtt valaki erre gyanakodna. :)

Mindig is későn érő srác voltam. Nem direkt, nem hiszem, hogy önhibából. De szinte minden egy tízessel el volt csúszva az életemben. Szex is 19 éves koromban először. Bulizás, szórakozni járás is huszonévesen kezdődött. Igaz ugyan, hogy a kései huszonéveimben lett egy nagyon komoly párkapcsolatom, igazi szerelem és odaadás kölcsönösen, de a gyerek nem is jött össze. Nem tudjuk miért, de nem. Szerettem volna Őt boldoggá és anyává tenni, de a lelkem mélyén nagyon sokáig semennyire nem éreztem késznek magamat az apaszerepre. És nem is zavart ez a tudat. Most jutottam oda, hogy egyáltalán már foglalkoztat a dolog, mert érzem, hogy ez nincs rendben, már akár érettségiző korú gyermekem lehetne, de nem hiányzik olyan nagyon még most sem.

Egyébként nem vagyok egy retardált, fogyatékos, ferdehajlamú fickó. Teljesen normális lelkivilággal és külsővel rendelkezem. Ezt azért írom, hogy senki ne képzeljen egy ilyen szintiboy stílusú ökörnek vagy egy óriáscsecsemőnek. Minden egyéb tekintetben az átlagos, normális fiatal felnőttek életét élem, csak gyerek nincs.

Sőt, őszinte leszek, szégyellem, de idegesítenek a gyerekek.


Amire a kérdés irányult, hogy vajon mitől nincs is igénye egy majdnem középkorú férfinak az apaságra?



2013. jún. 1. 13:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Pontosan, 20-as! :(
2013. jún. 6. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!