Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon szeretem a tanáromat....

Nagyon szeretem a tanáromat. Szerintetek elmondjam neki? Nem tudom elfelejteni. Nagyon régóta próbálom túltenni magamat rajta, de sehogy sem megy. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egész nap csak rá gondolok nem tudom elfeledni.Nagyon sokat sírok.És nem tudom ezt az érzést hova tenni.Azt sem tudom mit érzek iránta. Nagyon szeretem emberileg kötődöm hozzá lelkileg.Nagy hatással van rám ,de ő ezt nem tudja. Szerintetek elmondjam neki az érzéseimet?
2013. máj. 31. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanár diák viszonynak nincs nagy jövője. Persze vannak ellenpéldák, de a java része csalódással ér véget.Legtöbb esetben (99%) mondanom sem kell hogy a diák jár rosszul.Szerintem ne mondd el neki, mert 1, lehet ő nem akarna semmit. De ami ennél is fontosabb, ez egy titkos kapcsolat lenne,nem biztos hogy bírnád a vele járókat.Hogy órán diákként kell viselkedned, nem szabad feltűnést kelteni.És ha vége a sulinak, elválnak útjaitok.A tanárok legtöbb esetben kihasználják az ilyen helyzetet.(tisztelet a kivételnek), de akiben benne van ez a vágy, az nem komoly kapcsolatot keres a diákjával!Hidd el!
2013. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Én tuti nem mondanám el neki, ebből semmi jó nem sülhet ki.
2013. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Ő valószínűleg nem szeret. De én sajnos kötődöm hozzá. Nem tudom mit csináljak. De ez nagyon rossz érzés. Nem tudom róla elterelni a gondolataimat. Ez már évek óta így van .
2013. máj. 31. 18:53
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos én is tudom,hogy ez semmire jóra sem vezethetne . De már annyira tanácstalan vagyok. Azt sem tudom mit érzek iránta ahogy azt már írtam is, hogy ez most szeretet vagy rajongás vagy kötődés ? Testileg nem vonz. De lelkileg nagyon kötődök hozzá.
2013. máj. 31. 19:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod, hogy milyen iskoláról van szó, és mennyi közöttetek a korkülönbség. Keresztanyám és keresztapám az egyetemen jöttek össze, még hozzá úgy, hogy az akkor még diáklány keresztanyám kezdett ki az őt tanító keresztapámmal. Szóval ha nem tizenöt évesen rajongsz egy harmincéves tanárért, akkor azért nem feltétlenül van minden veszve.
2013. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Álltalános iskolás vagyok és 14 éves . A tanárom 35 év körüli. Ezért sem gondolom ,hogy szerelem . Hiszen ennyi idősen nem lehet az ember szerelmes, legfőképpen pedig akkor ha ekkora a korkülönbség. De akkor még is micsoda,mi lehet ez az érzés?:(
2013. máj. 31. 19:23
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Ismerős.. Én elmondtam neki, mert azt éreztem, hogy szeret... Jól éreztem... Nem akartam semmit tőle amíg abba az iskolába járok, ezt ő is tudja, de hát mondom találkozzunk.. (amilyen önző vagyok - csak megkönnyebülök ) Pechünkre az egyik tanár látott minket együtt, azóta nem "csinálunk semmit", folyton zavarban vagyunk egymás előtt... Nem bántam meg!!! Mert, ha nem mondom el, akkor egész életembe az lenne a szemem előtt, hogy " mi lett volna, ha ", 2 évem van vissza, utánna újra kezdeményezni "tervezek", mert nagyon szeretem. ( a tanár -aki meglátott minket, elmondott minden k**rvának... És elterjesztette a diákok közt, őt is megfenyegette, azt nem tudom mivel ) persze egyrészt megértem, mert az iskola hírneve..

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de gondoltam megosztom veled az én történetemet! Neked az tanácsolom, hogy várd ki amíg végzel, azután elmondhatod, ha gondolod, vesztenivalód nincs!

Fel a fejjel!! És sok sikert kívánok neked!!

2013. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves 7* válaszoló.Hogy leírtad a történetedet. Sajnálom,hogy így alakult a tied.:( Köszönöm a tanácsodat is.:)
2013. máj. 31. 19:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Van 2 példám. Mind2 gimnáziumi. 1, a csajszi meg az irodalomtanár összeszűrték a levet.Kiderűlt, de nem is akráhogy.Valamelyik diák az iskola klülső falára felfestette őket elég szép kis pozícióban.A tanár egyébként nős volt.A vége az lett hogy a tanárt kirúgták (elvált, elköltözött, azóta sem tudunk róla semmit)- nyílván ajánlást nem kell vinnie.A lány pedig ott hagyta a sulit, és róla sem tudunk semmit.Nem maradtak együtt ez biztos. 2, Az osztálytársam, ésaz osztályfőnököm.Ahogy vége lett a giminek akkor kerültek össze, és azóta is együtt vannak, ennek immár 9éve!
2013. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves 9* a te válaszodat is.
2013. máj. 31. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!