Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az orosz katonák most is...

Az orosz katonák most is olyan aberráltak, mint a II. világháborúban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt pontosan nem lehet megmondani, de kiváncsi vagyok a véleményetekre, szerintetek általánosságban fejlődtek valamit?
2013. jún. 2. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért nem kellene az embert hülyének nézni hogy azt se tudja mit élt át és mit tapasztalt.
2013. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem néz senki hülyének, de az egyéni tapasztalat nem minden. Voltak más orosz katonák is akik finoman szólva nem így viselkedtek.
2013. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 hollófernyiges ***** válasza:
67%
A németek is ugyanilyen vadállat módjára viselkedtek az oroszoknál, és most már tudjuk, hogy a megszálló magyar csapatok is lődöztek agyon civileket és gyújtottak fel falvakat, ez nem orosz specialitás.
2013. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én az alapján kérdezem amit hallottam, vagy a tv-ben láttam ezért is kérdeztem általánosságban, mert azt tudom, hogy vannak kivételek és igazából a legtöbb durvaságot a vörös hadseregről hallottam, de nekem a töri tanárom azt mondta, hogy az orosz katonák mindíg bántalmazták a nőket. Nyilván a mindenhol vannak erkölcstelen katonák, de úgy mondta az oroszoknál a legtöbb.
2013. jún. 3. 10:21
 15/19 anonim ***** válasza:
Attól még hatos, hogy itt pattogsz, magyarázd meg ezt azoknak a nőknek, akiket ott erőszakoltak meg, vagy öltek meg... Biztosan meg fognak érteni téged és vállon veregetnek. :)
2013. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Salamon Bálint ***** válasza:
Minden hadseregben történtek túlkapások, nem orosz specialitás.
2013. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Hát ezt pontosan nem lehet megmondani ugyebár,de mivelhogy nincs nőjük és a recskázás nem olyan mint a szex,ezért szerintem még mindig akad közöttük.
2013. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Salamon Bálint ***** válasza:
Minden hadseregben (magyarban is) voltak túlkapások. De ezt egy hadseregre korlátozni nem lehet.
2013. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Anno mikor még itt állomásoztak, nekünk (az ált. iskolai orosz szakrajnak!) partnerségi kapcsolatunk volt velük.

Eljöttek a sulinkba is, vendégségbe - oroszul még 'színdarabra' is készültünk nekik.

Voltunk a laktanyájukban is (ami a legnagyobb orosz laktanya volt Mo.-on a '90-es évek elején, szintén vendégségbe, ismerkedni.) Nagyon szörnyű volt nekik elmenni, főleg azoknak akik gyerek koruktól itt éltek, itt nőttek fel. Itt jó életük volt egy kellemes klímájú, civilizált országban (még ha szocializmus is volt, de pl. volt a boltok polcain áru...).

Szinte ez volt az otthonuk; valaki az elzavarásuk előtt a Szovjetunióban sem nagyon járt, csak látogatóban...

Az, h. a Vörös Hadsereg hány nőt erőszakolt meg a második vh. idején más lapra tartozik... (Nagymamám is ismert olyan lányt, asszonyt a falujából. :( )

2017. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!