Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál csámcsogni evés közben?

Szoktál csámcsogni evés közben?

Figyelt kérdés
Egy hihetetlenül undorító szokás. Egyik ismerősöm csinálja,bármit eszik: csam-csam-csam-csam,de olyan hangosan,hogy ha elmenekültem előle,még csukott ajtón keresztül is hallom. A belem fordul ki. Hát még ha együtt ebédelünk. Ráadásul nő. Ugye,nem csinálja ezt senki?
2013. jún. 5. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, de van ismerősi körben olyan, aki csinálja... Nekem is nagyon idegesítő.


De a legrosszabb, amikor valaki úgy rágózik, hogy nyitva a szája, látni a rágót és hozzá csámcsog folyamatosan.

2013. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEM
2013. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

én néha, amikor elbambulok, de egyébként próbálok odafigyelni, hogy ne csináljam :S

L

2013. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez undorító. Furcsa szülei lehettek, ha nem tanították meg az illemre.

Nagyanyám is sokszor csámcsog, meg folyton szürcsöl. Ki lehetne vele kergetni a világból. Mikor meg emlékeztetem rá, hogy mit csinál, az a kifogása, hogy forró a leves -.-" ÉS? Talán megvárhatná, míg hűl egy kicsit...

2013. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hű,ne csináld. Nem való,mert szörnyű.
2013. jún. 5. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam, de én nem tartom túl nagy problémának. (egyébként így belegondolva, szerintem aki csámcsog, az jobban megrágja az ételt, ergo egészséges szokás)
2013. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal az a csámcsogás, mikor valaki nyitott szájjal rág. Nos nem tudom utolsó, hogy az mitől lenne egészségesebb a zárt szájjal történő rágástól.
2013. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak egy feltevés, nem biztos hogy így is van. De ha belegondolsz, nyitott szájjal jobban meg tudod rágni az ételt, kényelmesebb az evés is, így az emésztés is gyorsabb. Bizonyos kultúrákban így illik enni(pl. kelet-ázsiában). Arrafelé nem is nagyon látsz elhízott embereket. Gyanítom gyomorpanaszokból is kevesebb van.

Mindössze ebből gondoltam. De lehet hogy nincs igazam.

2013. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, ha társaságban vagyok akkor nem. Ha otthon vagyok akkor szoktam bár akkor is csak néha. Mondjuk velem is volt olyan, hogy elbambultam és a barátaim szóltak rám mert nem vettem észre magam, de összeségében nem jellemző rám. A másik eset még mikor náthás vagyok. Nem kapok rendesen levegőt és evés közben a számon veszem. Ilyenkor örülök ha élek szóval nem nagyon tűrtőztetem magam.
2013. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!