Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy a koreaiak...

Miért van, hogy a koreaiak szebbek mint a magyarok?

Figyelt kérdés
Már egy csomó koreait láttam, és azt állapítottam meg, hogy a koreai nők sokkal szebbek mint a magyar nők. Mármint az arcuk. Oké, tudom, hogy teljesen más az arcuk, de pont ezaz. (Lány vagyok)

2013. jún. 5. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
14%
Kapnak több Bukkake-t :D
2013. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
értelmes gyerek
2013. jún. 5. 19:14
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
szerintem egyáltalán nem szebbek a magyar nőknél ^^
2013. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted szebbek, mert ilyen az ízlésed. Igazából meg nem szebbek csak másabbak. Náluk is vannak bőven csúnya arcú nők.
2013. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


valószínűleg ezért...

2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem szépek. Ez ízlés kérdése. Neked jobban tetszenek.
2013. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 mustafa33 ***** válasza:
46%
Nem egyformák, közöttük vannak a legcsúnyább tányérarcú keletiek is (például a Grace klinika szereplője). Állítólag a paraszti réteg nagyon csúnya, az uralkodó réteg nagyon szép.
2013. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
a magyar nők a legszebbek
2013. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
75%
Azért mert,RENGETEG PLASZTIKAI MŰTÉTEN ESNEK KERESZTÜL!Majdnem minden k-pop sztár plasztikáztatva van.Koreában nagyon fontos,hogy egy ember szép legyen.Csak úgy lehet,valaki sztár ha szép.Volt akit egy tehetségkutatóban kizártak csak azért mert nem szép.Koreában a legmagasabb a plasztikai műtétek aránya.Legnépszerűbb közöttük,a DUPLASZEMHÉJMŰTÉT.Aminek segítségével a szem nagyobbnak tűnik.Az ÁLLKAPCS "lefaragása" is nagyon népszerű. (a Koreaiak kerek fejűek) Az orr műtétek,és a mell műtétek is nagyon híresek.Ezt úgy hívják hogy NYUGATÓSITÁS.A koreai nők az európai celebekre hölgyekre emberekre,tehát az európai ember külsejére irigy.Képzeld még fehérítő krémmel is szokták magukat kenegetni,hogy "fehérnek" látszódjanak.Amugy ezek a hölgyek,lassan egyformák lesznek.Szval ha nem lenne plasztika nem lennének olyan "szépek"!
2013. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 rododendron válasza:
100%
Az előttem szólónak teljesen igaza van. 1 évig egy koreai lány volt a lakótársam. Ő speciel tényleg szép volt, de mondta is, hogy ő kint ritka mert természetesen szép. Ha valaki nem szép akkor azt kendőzetlenül a gyerekek tudtára adják, a saját szülő azt mondta a gyerekére hogy ronda vagy fiam plasztikai műtétet kapsz érettségire. Ez nem vicc! Az is igaz, hogy aki kicsit befolyásolható az a nyugati nőkre akar hasonlítani, és ebből elég sok van. Nálunk a nyugati nő egyfajta luxust szimbolizál, sajnos ez a média hatása :/
2013. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!