Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy a koreaiak...

Miért van, hogy a koreaiak szebbek mint a magyarok?

Figyelt kérdés
Már egy csomó koreait láttam, és azt állapítottam meg, hogy a koreai nők sokkal szebbek mint a magyar nők. Mármint az arcuk. Oké, tudom, hogy teljesen más az arcuk, de pont ezaz. (Lány vagyok)

2013. jún. 5. 19:10
1 2 3
 11/21 Alaque ***** válasza:
100%
Nahát, ezeket nem is tudtam. Érdekes, érdekes!
2013. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az bizony :)
2013. júl. 2. 22:38
 13/21 anonim válasza:

Az előttem írók sokan mondták, hogy ilyen-olyan plasztikai műtétet csinálnak.. Figyelem, EZ NEM IGAZ!

Van egy kedvenc koreai bandám, a 4Minute. Ők TERMÉSZETESEN szépek, ők a leggyönyörűbb koreai lányok akiket láttam. (Hyuna emelkedik ki a legjobban, mert nem én vagyok az első, aki írja, hogy milyen gyönyörű. :))

[link]

(Akinek nem tetzsik ez van)


Amúgy RÉSZBEN egyet értek a többiekkel, mert ez ízlés kérdése.

2013. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
nekem is ez a kedvenc bandám!! 4MINUTE!!!!!!!
2013. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

És teljesen egyet kell értenem az előttem szólókkal, mert úgy van ahogy ők leírták ezt.:S Hyuna tényleg tök aranyosan néz ki bár nem igazán ismerem a kpopot de róla láttam már videót, aztán még képeket Kpop sztárokról hogy Befora & After, és sajnos, nagy meglepetésemre, Hyunáról is találtam:

[link]


Illetve: SNSD Sunny


[link]


Őt már nem ismerem csak találtam rákerestem ezekre a "KPop plastic surgery" cikkekre.

És ezek a képek több hivatalos cikkben is szerepeltek. pl:. de régebbent találtam Keress rá valahol ezekre a dolgokra mert érdekes.

ÉN SAJNÁLOM ezeket az embereket. Sajnos a média világ kint sokkal keményebb, és abszolut bábuként kezelik ezeket A HÚSVÉR EMBEREKET!!!:S De így költenek plasztikai műtétekre, meg szépségipari cuccokra a koreai emberek.:S

2013. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én imádom a koreaiakat és szerintem is gyönyörűek, törékeny babaarcúak. Persze közöttük is vannak kevésbé szépek, netalántán csúnyák és a plasztikai beavatkozások aránya bizony magas. De számos színésznőt és énekesnőt ismerek, akik természetesen néznek ki, nem lehet ilyenről általánosságban beszélni. Valaki azt mondja, a magyar nők a legszebbek, de valóban van közöttünk is bányarém, de tényleg, ez nézőpont kérdése, erre nem lehet egyértelmű választ adni.
2013. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
0%
Egyébként valaki írta, hogy fehérítő krémmel kenik magukat, nos ez érdekes, ugyanis a koreaiak pontosan a falfehér bőrszínükről is ismertek többek között. Nincs szükségük kenceficékre. Inkább az európaiak kezdtek el ilyeneket használni, akik hasonlítani szeretnének rájuk. Amúgy meg, a koreaiak sokat adnak a kinézetükre, ami szerintem csöppet sem baj, nagyon irigykedem az alakjukra, hiszen olyanok, mint a barbie babák, szinte már tökéletesek.
2013. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
Az európai nők sokkal szebbek!
2018. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Még annyit hozzátennék hogy olyan nincs h szebbek, ugyanúgy mint itt is van csúnya és nagyon szép, ugyanúgy ott is,meg ízlések és pofonokk:)

2018. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
dehogy szebbek
2018. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!