Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régebben is ilyen értelmesek...

Régebben is ilyen értelmesek voltak a 11-12 évesek?

Figyelt kérdés
Olvasok egy csomó kérdést, amit 11-12 évesek írnak ki, és full értelmesen írnak, full értelmes dolgokról. Ez csak nekem ennyire meglepő? Régen én nem emlékszem, hogy ennyire értelmes lettem volna ilyen idősen. Vagy a mai 5-esek értelmesebbek, mint anno(10 éve)? De a furcsa viszont az, hogy 15-16 évesek meg némelyik kib*szott ostoba.
2013. jún. 5. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő. Ne általánosíts, mert vannak hülye 12 évesek meg okos 16 évesek is.

De alapból már egy 12 éves is oda tud figyelbi a megfogalmazásra..

2013. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ekkora még annyira nem érződik rajtuk az agymosás hatása.
2013. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 15-16 éveseket már ezerrel hülyíti a média, a 11-12 éveseken még inkább a szülők hatása érződik. Én egyébként nem tapasztaltam, hogy a 11-12 évesek olyan hű de értelmesek lennének (pár szerencsés kivételtől eltekintve), szerintem abszolút nem áll jobban a szénájuk, mint a 10 évvel ezelőtti ötödikeseknek.
2013. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem ahol jó a nevelés, ott azért a 11-12 évesek tudnak már fogalmazni. Az más kérdés, hogy lehet, hogy mostanában korábban kell felnőniük és megérteni dolgokat, amilyen tendenciák vannak a mai világban (rettenet sok válás, otthoni veszekedések stb.).
2013. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!