Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még régebben jártam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még régebben jártam egy lánnyal, de kidobtam, mert átvágott! Azóta is vissza szeretne kapni, de nem tudom, hogy megéri-r! szerintetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz már bízni benne, hiszen egyszer átvágott. Akkor felesleges, hiszen a kapcsolat alapja a bizalom.
2013. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
attol függ... mivel és miétr vágott át?
2013. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra vele, ha nem megy legalább lesz egy kis szex!
2013. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel vágott át? Amúgy egy kapcsolat alapja a bizalom ha nincs bizalom nincs normális kapcsolat sem. Szóval rajtad áll hogy tudsz-e benne ismét bízni. De aki egyszer átver, az többször is megteszi.
2013. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, amikor kórházban voltam kb egy hétig, akkor kavart egy sráccal! Ezt nekem elmondta a barátnője, és ezért dobtam ki! Igazából még mindig érzek iránta valamit, de nem tudom, hogy a szívem, vagy az agyam után mennyek!
2013. jún. 4. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyire megbízható a barátnője? Biztos igazat mondott? Amúgy nekem ez furcsa, milyen barátnő az ilyen? :) Oké, csúnya dolog volt az ex nődtől, amit tett, nem is kicsit, de beárulni a barátnőnket sem szép...

Amúgy meg nem tudom, ha igazán megbánta, és látod, hogy azóta változott az értékrendje, akkor lehetne adni neki egy esélyt, de ha semmi ilyen nincs, akkor jobb ha hagyod, és keresel mást!

2013. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A barátnőjét olyan 3 éves korom óta ismerem! most vagyok 14! xd
2013. jún. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!