Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek hatással valakire?

Hogyan lehetek hatással valakire?

Figyelt kérdés
a felettem lakó fiú megváltozott . 16 éves , eddig elég szeretetteljes volt. de sokan. átbaszták, és ezért ugy gondolja, nincs oka rendesnek lenni,mert csak kihasználják. most jelenleg ugyan olyan, mint a korosztálya 95%a . semmilyen.bunko.tömeg ember.. aztmondta, soha senkit nem fog annyira megszeretni, hogy az elvesztése fáljon. de ez hülyeség.. rosz embereknél keresett bármiféle szeretetett..és szeretnék rá egy nagyon kicsit hatással lenni rá , hogy ezeket nem jo dolgok. semmi pozitív nincs abban ,hogy ugyan olyan mint más .és szeretném,ha egy fontos személy lennék számára, illetve ö is nekem. de jelenleg nem tudom ,mit tehetnék.
2013. jún. 10. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért mi lenne a pozitív, ha különben lenne mint a többiek?
2013. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van manapság csak az ér el valakit aki bunkóskodik!Bár szerintem ez elég rossz de ez az igazság!
2013. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Happytheeverafter válasza:
Idovel majd talal valakit, aki megvaltoztatja... Ha szeretnel te lenni az maradj a kozeleben es legy kedves vele, majd ha eljon az ideje h valakit kozel engedjen megfogja tenni:).... 16 evesen rengeteg minden zajlik az emberben( en is annyi vagyok, szoval aterzem:)) majd idovel kitisztulnak a dolgok...
2013. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2.nak , ez igaz, de meg kell tudni ítélni, ki mit érdemel. senki nem lesz semmi, egyedül.

és én is17 vagyok. de azthiszem az is fontos, hogy okosabb a korosztálynál. nem csak osztályzatokra gondolok, haanem alapbol , jol átlátja a dolgokat. csak hát nem feltétlen pozitívan.

2013. jún. 10. 21:47
 5/13 A kérdező kommentje:
1nek. ez inkább már az én nézetem. szimplán jobban érdekelnek ,a nem hétköznapi emberek. és aki nem tömeg ember, az valoszinüleg többet tud az életröl. de mondom,ez csak az én nézetem.
2013. jún. 10. 21:51
 6/13 Happytheeverafter válasza:
En meg mindig amelett vagyok, hogy legy a baratja es legyel ott mikor azuksege lesz vkire...
2013. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak tudod nem jó mindig kilógni a tömegből mert egy idő után kitaszít!
2013. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen, és ezt megfogadom.

az ,hogy valakinek mások a nézetei, más ember,vagyépp jpbb ember, az nem jelenti azt hogy nem tud másokkal barátkozni. szimplán nem kel ugyan olyannak lennie. azért mert vlakivel rossz dolgok történnek, az nem megoldás, hogy felad mindent.

2013. jún. 10. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Az tény de sajna manapság MO-n elég sok a negatív hír és azon negatív dolgok amik miatt az emberek depisek lesznek és hát emiatt előfordul hogy valaki besokall de majd elmúlik hisz még fiatal!
2013. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és én teljesen más ember vagyok az osztályomban, mégis elhülyéskedek , elbeszélgetek mindenkivel. sosem voltan ez miatt máshogy kezelve.
2013. jún. 10. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!