Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen hatással van valakire...

Milyen hatással van valakire egyetlen pohár bor, ha azt megelőzően sosem ivott alkoholt?

Figyelt kérdés
Jó a humorom, de a "próbáld ki és meglátod", "matt részeg leszel", ill. "lehányod a partneredet"-típusú válaszokat szeretném mellőzni:)) Köszi:)
2012. febr. 22. 10:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Lévén mivel nincs rá felkészülve a szervezete, olyan mintha egy "normál" ember meginna 3 pohárral.
2012. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
87%

Lehetetlenség megmondani, hogy konkrétan rád milyen hatással lesz, vagy lenne, nagyon sok összetevö befolyásolja, ezek egy része kalkulálható, egy részük azonban kizárólag a te szervezetedtöl függ, teljesen egyéni dolog.


35/F

2012. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Igen, kedves F/35, én is sejtem, hogy nálad a pont, de mégis akartam volna valami támpontot.

Sajna nem fogok enni előtte, talán jobb lenne, ha mégis?

Vagy mivel csökkenthetem még a "veszélyforrást"?:)

2012. febr. 22. 10:09
 4/27 anonim válasza:
A vastagbél angiodysplasiája extrém ritka esetben!
2012. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Totál éhgyomorra még én is megérzek 3 deci bort, pedig én azért ittam már jópárszor és fiú vagyok. Nem azt mondom, hogy részeg leszek, de vidám :P Szal sztem mindenképp kajálj előtte vmit!!! Vmi jó nehéz kaját :D
2012. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
12%
Szerencsére sosem iszok alkoholt és nem is lehetne rábeszéni se ,ugyhogy nemtudom.37/F
2012. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egyetlen pohárnak számottevő hatása lenne. Pláne, hogy a pohár méretétől és a bor alkoholtartalmától függően akár 2-3szoros eltérés is lehet két eset közt.
2012. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

#6 akkor minek válaszoltál???


Kérdező: egyetértek a fentivel, mindenképpen egyél valamit éhgyomorra hamarabb a fejedbe száll.

Amúgy számíthasz arra, h lesz némi szalonspicced. (nem egyenlő részeg).


Ennyire azért nem kell parázni ettől.

2012. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
10:09, rendi vagy, de az angiodysplasia hatvan év felett jellemző:) én nem az érrendszerem védem:))))
2012. febr. 22. 10:24
 10/27 A kérdező kommentje:

Nyolcas válaszoló: a másikhoz intézett kérdésed jogos:)

És nem parázom, csak amennyire lehet, felkészülnék rá:)

2012. febr. 22. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!