Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiüresedek. Nincs motivációm...

Kiüresedek. Nincs motivációm semmi iránt. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Élek társasági életet, tanulok, sportolok, zenélek, írogatok, gondolkozok rengeteget és mégis teljesen eltompultnak érzem magam. Nincs dinamika, olyannak érzem magam mint egy gép. Nem vagyok kifejezetten szomorú vagy boldog csupán vagyok és kész...

2013. jún. 14. 16:51
1 2
 1/11 Oversoul 1 válasza:

Eszter:

[link]

2013. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az egy magasabb színvonalat képvisel, annak van haszna. ennek nincs.
2013. jún. 14. 17:48
 3/11 Oversoul 1 válasza:

Én még nem voltam pont így, így csak körbe lőhetek :)


"Élek társasági életet, tanulok, sportolok, ... " stb


De mi értelme, célja ennek az egésznek voltaképp?

És még ez fog menni 10-20-30-x éven át?

Ezeket fogom megélni, de... és?

2013. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
most egyiket se csinálom. amikor nagyon lusta vagyok gépen játszom és most még nem is játszom csupán profik meccseit nézem... ennyire passzív vagyok szóval semmit nem csinálok. semmit. igazából azért írtam mert ha azokat nem írtam volna akkor jöttek volna a sablon válaszok hogy 'sportolj' 'nem mész emberek közé' 'szórakozz' 'írd ki magadból' satöbbi, de most nem értem hogy mivan. tényleg olyan vagyok mint egy növény...
2013. jún. 14. 18:17
 5/11 Oversoul 1 válasza:

Élvezd ki ezt az állapotot, ki tudja, ha elmúlik lehet többé nem lesz ilyen :D

ha elmúlik :/


[link]

2013. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lol... egész sok pont egyezett a tüneteknél. meg az okoknál és a stádiumoknál
2013. jún. 14. 18:59
 7/11 Justicar ***** válasza:
Úristen, nálam is. :O
2013. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na mindegy lesz4rom majd lesz valami
2013. jún. 16. 00:28
 9/11 A kérdező kommentje:
ez egyre rosszabb... egyszerűen kihalt belőlem a motiváció és az érzelem. szeretem az állatokat és nem okoz gondot fájdalmat okozni nekik. nem érdekel semmi. nem vagyok kíváncsi semmire. nem olvasok. nem nézek filmeket (pedig egy jó filmér mindent megadnék normál helyzetben) nem mozgok. nem értem mi értelme van annak amit csinálok vagy csinálnom kéne. mi lesz belőle a haszon, miért éri meg miért kéne belekezdenem?
2013. jún. 21. 15:19
 10/11 A kérdező kommentje:
apám tesz rá(m), nincs benne empátia. most leszúrt hogy koszban élek ami igaz. most rendet rakok, mert különösebb erőfeszítést nem igényel, csupán minek álljak neki. de nekiállok hátha létrehoz egy láncreakciót és másnak is nekiállok.
2013. jún. 21. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!