Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvesztettem a motivációm....

Elvesztettem a motivációm. Mivel tudnám újra rávenni magam a fogyásra?

Figyelt kérdés

Most lett vége a kapcsolatomnak. Padlón vagyok :/

50 kg-ról majdnem 53 kilóra híztam 2 hét alatt. Egész nap csak zabálok, semmi erőm. Segítsetek!


2013. jún. 12. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Motivációból nem tudsz fogyni a motiváció nem tart sokáig, fegyemmel lehet fogyni, a motiváció maximum egy kép lehet a fejedben ahogyan szeretnél kinézni, ha ez nincs az tényleg gáz, de próbálj fegyelemmel étkezni. Ha egy két napig "zabálnál" azt mondom belefér, de 2 hét az sok, és amint telik az idő egyre nehezbb lesz elkezdeni.
2013. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=kPwOHF8iDCg Nem néztem meg de a youtube kirakta mondom belinkelem hátha segít valamit.
2013. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy legyek nagy mellű szőke csaj? Elvesztettem..


Ha te nem vagy motivált alkatodnál fogva (mint ahogy én mondjuk nem vagyok nő) úgy nem biztos, hogy azzá kell válnod. Mert te nem az az ember vagy.


Ha pedig lelki válság vágott padlóra, és most nem vagy önmagad? Akkor a szakítást kell feldolgoznod. Szembe kell nézni vele előbb-utóbb, hogy megtörtént, és tényleg vége van.

2013. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írtam neked Csernus módra egy olyan motivációs szöveget, hogy a tíz ujjad megnyaltad volna utána, de nem mertem elküldeni, mert örökre kitiltanának innen :) ... töröltem
2013. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, el kell fogadnom, hogy vége. Lassan ráébredek, hogy nem kell sajnáltatnom magam.

Utolsó: pedig privibe elfogadnék egy hasonló írást :D

2013. jún. 12. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Hasonló helyzetben vagyok mint te, bár nekem van párom, de hanyagol eléggé és én is érzelmi evős voltam mint most te. Pár hét alatt 54 kg-ről felhíztam 58-ra és tényleg kövér lettem, amivel mások is piszkáltak már, így evéssel vigasztaltam magam... De rájöttem, hogy ha kimozdulok futni vagy bicajozni, utána sokkal jobb kedvem lesz és boldog is vagyok. Tehát menj ki sétálni, futni, bicajozni , tudom milyen nehéz rávenni magad, de hidd el megéri :)
2013. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a zsírégetés harcosai oldalra a googlebe megtalálható és kapod az emaileket ami majd motiválni fog igaz végig azt mondja hogy vedd meg a termékét de én csak a motiváció miatt maradtam regisztrálva én is így motiváltam magam és aktívan mozgok is hála neki :)
2013. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!