Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korábban rengeteg elutasítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban rengeteg elutasítást kaptam a nőktől. Eddig rendes párkapcsolatom nem is volt, maximum olyan ami pár hónapig tartott. Mára már motivációm sincs az ismerkedésre, egyszerűen nem merek megszólítani már lányokat. Mit lehet ezzel tenni? F/25

Figyelt kérdés
-
2013. márc. 30. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, és nekem még barátnőm sem volt!... Szóval én se tudom sajnos, mit lehet ilyen helyzetben tenni...
2013. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

éld az életed nő nélkül! dolgozz, tanulj, sportolj, szórakozz!

25F

2013. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ellen csak te tudsz tenni. Ha szeretnél barátnőt, akkor mindenképp próbálkozz tovább, de ne görcsölj rá. Ha az egyik elutasít, jöhet a következő, valakinek biztosan szimpatikus leszel, nyisd ki jobban a szemed. Írtad, hogy volt már pár hónapos kapcsolatod, az is valami, sokan még idáig se jutottak el. Lehet, hogy eddig azért nem jött össze, mert te sem tudod pontosan, hogy kit keresel, először magadat ismerd ki. Kitartás, egyszer sikerülni fog :)
2013. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz! Élni kell, ha így akkor így.
2013. márc. 30. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettessel értek egyet!
2013. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!