Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le sokan a vidéki...

Miért nézik le sokan a vidéki embereket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ki nézi le? Én konkrétan nem, sőt, pestiként vidékre költöznék majd. Pécs például nagyon tetszik, illetve van még pár falu ahol le tudnám élni az életem. Attól függ majd hol kapok munkát.
2013. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz vidéki alatt? A pestiek pl. mindenkit, aki nem pesti. A városiak a falusiakat. Kikre gondolsz?
2013. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem nézem le, de általban sokkal prűdebbek, merevebbek, nem elfogadók. Azon kívül teljesen természetes módon nehéz olyanokkal kijönni, akikkel teljesen más a kultúránk meg az életfelfogásunk.
2013. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyen emberrel találkoztam már, mint Te kedves kérdező, és én is elgondolkoztam rajta, sőt meg is kérdeztem őket, hogy miért néznek le engem, mint egy falusi embert. Nem tudtak rá válaszolni természetesen.. szóval számomra nem derült ki..
2013. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Aki lenéz amiatt, mert vidéki vagy, az lenéz másokat is, de nem hiszem, hogy sokan lennének ilyenek, hiszen rengeteg pesti ember menne szívesen vidékre, de sokan mennek is ha tehetik.
2013. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi erővel...:


Sok vidéki ember miért nézi le azokat, akik Pesten laknak?


És miért jön elő különféle kisebbségi komplexusaik azáltal, hogy nem Pesten laknak, amit valamivel kompenzálniuk kell? pl. támadással.


- csak költői kérdések voltak...

2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pontosítsuk már a vidék fogalmát kedves Kérdező! Nekem a nagyvárosok nem vidék pl.
2013. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azokra az emberekre gondolok akiknek földjük és traktorjuk van.
2013. jún. 17. 15:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát manapság egy jófajta traktor ára vetekszik egy BMW-vel... Nem azt nézik le, hanem esetleg a viselkedést, tájszólást stb. Ha falusiként bemész egy városba, nincs rád írva, hogy honnan jöttél.
2013. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Justicar ***** válasza:
Attól, amiért valaki vidéki, nem mezítláb járkál, és egész nap traktorozik a földeken. Őket tanyasinak hívják.
2013. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!