Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ilyenek?...

Az emberek miért ilyenek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az emberek miért találnak ki másokról dolgokat? Például, ha én nem lájkolok be valamit, akkor azt feltételezik rólam, hogy éppen ellenkezőjét vallom a dolognak.. de nem csak ott, hanem ha nem mondom el valami mellett a véleményem, akkor azt hiszik, hogy nekem ahhoz semmi közöm, pedig csak nincs kedvem róla beszélni. Ahelyett, hogy kérdeznének, normálisan megismernének.. csak találgatni tudnak alaptalan dolgokat és minden rosszat rásóznak másra.. nem csak rám, hanem sok embert láttam már ilyen helyzetbe
2013. jún. 17. 17:48
 1/1 anonim válasza:

Ha te nem alkotsz vagy mondasz véleményt, akkor más fog helyetted. Ha pedig valamiről soha nem beszélsz, akkor joggal feltételezhetik egyesek, hogy semmi közöd a témához. Ha nem ismerteted meg magad velük, akkor nem fognak ismerni.

A gond az, hogy a két "csoport", nem érti meg a másikat, se ők téged, hogy miért viselkedsz így, sem te őket, hogy ők miért. Fiatalnak lenni nehéz, ha azt akarod hogy elfogadjanak és ismerjenek, akkor hallasd a hangod.

2013. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!