Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ilyenek?

Az emberek miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Miért nézik/ szólják le a másikat ha az túl vékony vagy túl kövér vagy éppen más a bőrszíne? Lehet betegség miatt túl vékony vagy túl kövér az illető és csak segítség kellene neki, vagy lehet, hogy a szőke fehér bőrű lány aki bombázónak tűnik belül egy szivtelen, lekezelő nő, és a barna bőrű vagy akár fekete- sárga bőrű lány egy csupaszív lélek aki sok bántást kapott származása miatt és csak egy kis tiszteletre, szeretetre vágyna.

Ezen az oldalon is tapasztaltam már, ha vki a külsejével kapcsolatban tesz fel kérdést ill képet sokan letámadják és lenézik hogy:" jaj olyan vagy mint egy rossz anorexiás undorító vagy" vagy az ellenkezője, lemangalicázzák. Pedig az anorexi betegség amiről nem tehet, és lehet azért kövér mert vmilyen hormonális betegsége van.

Vagy ha vki a azt kérdezi ki a szebb a képen lévő lányok közül, egyből azt mondják hogy a másik, csak azért mert az egyik lánynak más a bőr színe, nincs rajta egy kiló festék, (pedig azt hajtogatják hogy a természetes a szép) és nem telik neki drága ruhákra, vagy nem öltözik kihívóan stb és ettől máris igénytelen az ember?!


Kíváncsi vagyok,hogy hány olyan válasz fog érkezni, amiben újra csak ezeket tapasztalom.



2013. jún. 15. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A bőrszín dolgot rasszizmusnak nevezik és tényleg nagyon szemét dolog, ebben igazat kell adnom, viszont manapság nem olyan gyakori, hogy ez probléma legyen.

A vékonyság és a kövérség is elfogadható, ha nem esik túl egy bizonyos határon, remélem ezzel te is egyet értesz.Egyrész a határ után egyik sem vonzó, másrészt pedig veszélyes is lehet az emberre nézve.

A sminkről pedig csak annyit, hogy valamennyit azért mégis csak számít.Nem azt mondom, hogy pakoljon fel valaki magára 6 kilót belőle, de azért igenis jobban mutat vele az ember, ha nem viszi túlzásba.

2013. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bruce_Wayne ***** válasza:
a kérdésed nem is kell megválaszolni. Az emberi természet sajnos ilyen,alapvetően kritizálunk mindent, ha nem a külsőt akkor a belső tulajdonságokat,tesszük ezt irigységből,vagy szimplán önmagunk és a velünk egyetértők szórakoztatására,vagy hogy jobban elnyerjük bizalmukat.Az emberi elme egyik szörnyű átka...
2013. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak kövérek, soványak, fehérek, feketét, meg vannak idióta tajparasztok, akik ezeket b@szogatják.Nem kell velük foglalkozni, lényeg, hogy mindenki saját magát fogadja el olyannak, amilyen.
2013. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem még mindig gyakori a rasszizmus, ma is találkoztam vele...

Tudod, kedves 3# válaszoló úgy elég nehéz elfogadni magad, ha ilyenekbe ütközől mint amiket írtam.

2013. jún. 15. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Sminkkel persze jobban néz ki az ember, de valahogy mégis azt titulálják szépnek akinek vakolat van az arcán.
2013. jún. 15. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak, akik avval próbálják leplezni valamilyen hátrányos tulajdonságukat, hogy a másikat fikázzák...és ha ebből minél több van, ez annál erőteljesebb.

tipikus példa a volt párom apja, egy púpos, gnóm, dadogós, ostoba, közönséges, bunkó, neveletlen valaki...

Folyamatosan fikáz mindenkit, mindenki hülye, béna, szerencsétlen.

Még a gyerekein is érződik ez, teljesen kisebbrendűségi komplexusban szenvednek.

Pedig van egy gyönyörű szép lánya, aki kedves, értelmes, aranyos...

De ez a kretén vén f.sz a lányában is a szerencsétlent veszi észre, meg hogy mennyire gyámoltalan, esetlen.

Az ilyen embereket egy lapáttal kéne beleverni a sírjukba.

2013. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyet értek veled kedves 6# válaszoló.

Ép ma osztottam ki itt pár embert aki fikázott egy lányt. Sajnos nem tudom mit reagáltak rá mert már azóta törölték a kérdést...pedig nagyom érdekelt volna mit mondanak !

2013. jún. 16. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!